Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagytok irigyek azokra,...

Miért vagytok irigyek azokra, akik már 13 évesen pl. szexelnek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, sok itt az ilyen ember.. :/
2013. szept. 1. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

Tiniri.b.anc vagyok?

A fiú akivel megtettem a gyerekkori és az egyetlen szerelmem. Mivel szomszédok voltunk/vagyunk, szinte együtt nőttünk fel. Ő majdnem 5 évvel idősebb nálam. Amikor kisbaba voltam, ő vigyázott rám sokszor, ő játszott velem amikor nagyobb lettem, mondhatni gyerekkorunk óta 'járunk'. Együtt tanultunk, kirándultunk, stb. 13 éves már rég elmúltam, amikor 'hivatalosan összejöttünk' és akkor került pettingre is sor. De ha úgy veszem , 16 éve vagyok vele. Nincs még 1 olyan ember akit ennyire szeretnék.!!

2013. szept. 1. 20:05
 32/72 anonim ***** válasza:
43%
azt se tudod mi a szerelem kislány
2013. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:

Jól van, telóról nem olyan egyszerű. Bocsánat a hibákért. És igen, igényeltem. Anyát meg hagyjátok ki ebből. Ha nem állt volna mellettem, akkor is megtettem volna. És nem azért mert rosszul nevelt. Ez nem így működik. Ha egyszer

annyira vágyik rá az ember...

2013. szept. 1. 20:08
 34/72 gyilokcica ***** válasza:
100%
Tehát ő már elmúlt akkor 18, te meg még 14 sem voltál? Akkor még a törvény is büntette, nem égő? :)
2013. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 gyilokcica ***** válasza:
68%
Sőt, nemi erőszaknak minősült. Pont azért, mert az orvosok, pszichiáterek megállapították, hogy egy 13 éves kislány nem érett a szexre.
2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem...
2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
66%
vágyik rá egy 13 éves azt sem tudja mire vágyik... jaj te komolyan szánalmas vagy
2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
Hidd el, tudom mi a szerelem. Annyi mindent éltem át vele, és nem, nem a szexre gondolok. Amikor az alkoholista apám (akitől anya el is vált az eset után), 9 évesen majdnem agyonvert, csak azért mert nem mondtam meg hol a dugi pénzünk (amit ő rendszerint piára vert el), aza 13 éves fiú volt az aki elém állt, és a testével védett engem meg. És rengeteg ilyen esetet tudnék írni. TUDOM MI A SZERELEM.
2013. szept. 1. 20:13
 39/72 anonim ***** válasza:
52%
nem tudod,mivel még gyerek vagy...pláne azt nem hiszem,hogy vágytál a szexre 13 évesen,szóval okoskodhatsz én inkább sajnállak
2013. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy 14 elmúltam. A szülinapom után történt pár nappal, bár én 13 évesen is megtettem volna szivem szerint. :) a barátom viszont ennél óvatosabb volt..
2013. szept. 1. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!