Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szerintetek milyen...

Kamaszok, szerintetek milyen egy jó tanár?

Figyelt kérdés
Felső tagozatos tanárra gondolok. De középsulis tanárokról is írjatok nyugodtan...
2013. aug. 26. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudjon rendet tartani, legyen szigorú, de emellett kedves is. Az óráin legyen jó hangulat, ha poénkodik, az színvonalas és tényleg vicces legyen. Bármit lehessen tőle kérdezni, legyen segítőkész és értse a szakmáját. Ne csak az érettségire készítsen fel, hanem tanítson is, bővítse érdekességekkel az óráit. Kérjen rendesen számon, de ne kelljen folyton kőkemény dolgozatoktól rettegni. Törekedjen jó jegyet adni, de a tudást osztályozza, ne az arcot.
2013. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És még legyen valamennyire közvetlen, lehessen vele beszélgetni De ne az órán sírja el a diákoknak a magánéleti problémáit, és ne kérdezgessen felesleges dolgokat a gyerekek életéről.
2013. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát...én nagyon szeretem a tesitanáromat

Szêp,kedves és tökéletes

Terhes,3 hónapos terhes

Tudom hogy senkim nem lesz ez a baba de nagyon örülök

Valahogy gyanítottam

Barátnőm mondta de titok

Remélem igaz mert megérdemel Ingrid néni egy gyermeket

Talán nem vert át mint párszor

Nem az enyém és nem tudom de valahogy nagyon örülök neki,van barátja,és nagyon jó tanár,sajnis decemberben elmegy tőlünk

2019. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!