Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10. es évnyitóra kell szülői...

10. es évnyitóra kell szülői kíséret?

Figyelt kérdés
titeket elkísértek(el fognak) évnyitóra?(másik városban tanulok és mindennap átjárok busszal) nem is igazán értem miért ragaszkodnak ennyire az ott léthez mivel az általános utolsó két évében is egyedül vettem rész ezen ,a kilencedikes év nyitón nagy nehezen belementem ,hogy "na jól van legyetek ott,de a mamákat ne hívjátok(mert hogy őket is akarták ,de csak feleslegesen rángatták volna át őket)" akkor még nem igazán ismertem a sulit és nem is zavart hogy ott voltak ,de mikor rájöttem milyen "érdekes" emberek járnak oda azóta szeretném hogy elkerüljék (nem kell rosszra gondolni csak mikor anyám meglátta a legjobb barátnőmet akkor is három napig hallgattam ,hogy "milyen kövér ,meg hogy néz már ki a fekete melírjaival)szerintetek lehet valamit tenni ,hogy ne jöjjenek el vagy legalább ne legyenek ennyire előítéletesek ?

2013. aug. 26. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem utoljára hetedikben kísértek el, de magára az ünnepélyre akkor sem jöttek be, csak hoztak-vittek (akkor váltottam iskolát). Próbáld meg rávezetni őket arra, hogy ez neked kellemetlen/ nem lesz ott semmilyen érdekes dolog.
2013. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anya általános iskola 1.,2. osztályban elkísért, és ennyi :DD nem kell évnyitóra szülői kíséret !!!! :D felesleges.
2013. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!