Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy szakközépiskolában,...

Egy szakközépiskolában, hogyan kell öltözni évnyitóra? F

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolában, és nem adtak semmi infót, hogy mit kell felvenni. Gondolom elegánsan, de általánosban még elég volt egy fehér ing, fekete nadrág, ne sportcipő trió. Most kell zakó és nyakkendő, vagy sok?
2010. aug. 14. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Bp-n megyek középsuliba és nekünk azt írták a lapra, hogy a fiúknak sötét nadrág, fehér ing. Szóval szerintem semmi extra...
2010. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a suli.Nálunk elég laza volt a szakközépiskola volt aki nyugodt szívvel elment a lógó nadrágban meg a nemtudom milyen pólóban mindegy lényeg a lényeg nem ünnepi volt.Szerintem ahogy érzed az a lényeg h látszódjon hogy évnyitóra mész nem a mekibe :)
2010. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér ing sötét nadrág teljesen jó ha nem volt különleges igényük.Biztos jelezték volna.
2010. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat : )
2010. aug. 14. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Fehér felső, sötét alj.
2010. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyenruha van-.- De szerintem elég egy fehér ing és fekete nadrág! :) 19/L
2010. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én évnyitóra mindig vettem valami színes inget (egyszínűt a zöldtől kezdve a sárgán át a tégla színűig volt mindenem) kötöttem hozzá egy nyakkendőt egy fekete nadrág és egy fekete elegáns cipő.

Persze mindig volt pampogás hogy fehér ing az olyan tanároktól akik még a cocializmus óta tanítak a suliban. Na azoknak mindig megmondtam hogy bocsánat összemostam a zoknival és ilyen lett :D

2010. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Feher ing, fekete nadrag, unneplos cipo, nyakkendo, esetleg zako, ha neked tetszik, de egyebkent nem muszaj:) Nalunk van sulis unneplo nyakkendo, az iskola cimerevel
2010. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták,hogy fekete alj,fehér felső.A cipőnek ünneplősnek kell lennie.:) úgy szép:D
2010. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gimibe megyek,és azt mondta az oszifő beiratkozásnál,hogy szigorúan(!) fekete-fehér. És képzeld milyen szarul éreznéd magad nem ünneplős cuccban a többi fekete-fehér gyerek között! :D

2010. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!