Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10. es évnyitóra kell szülői...

10. es évnyitóra kell szülői kíséret?

Figyelt kérdés
titeket elkísértek(el fognak) évnyitóra?(másik városban tanulok és mindennap átjárok busszal) nem is igazán értem miért ragaszkodnak ennyire az ott léthez mivel az általános utolsó két évében is egyedül vettem rész ezen ,a kilencedikes év nyitón nagy nehezen belementem ,hogy "na jól van legyetek ott,de a mamákat ne hívjátok(mert hogy őket is akarták ,de csak feleslegesen rángatták volna át őket)" akkor még nem igazán ismertem a sulit és nem is zavart hogy ott voltak ,de mikor rájöttem milyen "érdekes" emberek járnak oda azóta szeretném hogy elkerüljék (nem kell rosszra gondolni csak mikor anyám meglátta a legjobb barátnőmet akkor is három napig hallgattam ,hogy "milyen kövér ,meg hogy néz már ki a fekete melírjaival)szerintetek lehet valamit tenni ,hogy ne jöjjenek el vagy legalább ne legyenek ennyire előítéletesek ?

2013. aug. 26. 11:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Dehogy kell szülői kíséret!


Velem anno a kilencedikesre apum eljött, mert ott szóltak előre, hogy szeretnék, ha jönne szülő is, de utána soha nem jöttek a szülők. Az pedig szerintem elég gonosz dolog, hogy ilyeneket mondanak a legjobb barátnődre. Nekem van olyan barátnőm, akinek szét van piercingelve az arca, és ugyanolyan kedvesen ültették le nálunk családi ebédre, mint a többi barátomat...

2013. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz utána szülői értekezlet? Régen úgy volt.
2013. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tavaly nem volt csak be vonultunk a terembe és mondák hogy első napra mit vigyünk ,meg bemutatkozott az ofi
2013. aug. 26. 11:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sosem jönnek szülők az évnyitóra, a giminkben nem szokás. Nem tudom, nálatok hogy van, de itt az év eleji szülői pár hét múlva van.
2013. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem már most nyolcadikba nem kísérnek el.
2013. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
épp az a baj hogy nyolcadikban és hetedikben is egyedül mentem ,de nem tudom most miért akarnak eljönni
2013. aug. 26. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges, menjenek szülőire, fogadóórára és ballagásra. A többin számukra még csak fontos információ sincs.
2013. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már felsőben is egyedül mentem nemhogy középiskolában, amikor már másik városba jártam. Az évzáró a diákoknak van, felesleges elmenni a szülőnek, mert ez nem nekik szól. Szerintem ők lennének az egyetlen szülők, akik elmennének.
2013. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerintem már általános felsőben sem voltak ott.. :/ Elvittek, aztán hazahoztak, de sosem maradtak ott. Most így 11.-ben meg már el sem visznek.. ajjhh... :DD


16L

2013. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jöttek el általánosban sem, de viszont dolgozniuk kellett, nem is érdekelt. Első osztályban eljött anya, de azóta nem. Úgy is unná magát.:D
2013. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!