Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak h ne nézzenek a...

Mit csináljak h ne nézzenek a felnőttek ennyire gyerekesnek?

Figyelt kérdés

16 és fiú vok és az a baj h a szüleim meg mindenki úgy kezel mint egy kb. 8 éves gyereket. Bármit mondok valami komolyabb témáról amit gondolok, anyukám csak mosolyog egyet meg kiröhög, és a szokásos duma "de okos vagy ehez 16 évesen". Még akkor is ha egyáltalán nem is mondok hülyeséget. Meg mindig azt mondja h gyerekesebb vok a koromnál, közben ez egyáltalán nem igaz csak nem érti h azért lát "kisebbnek" mert az ő gyereke vok! Meg más felnőttek is ha mondok valamit csak mosolyognak egyet rajta de nem azért mert hülyeség hanem mert csak 16 vok :( :(

De itt a gyakorikérdéseken is láttam már h ha nem írom oda a korom akkor sokkal komolyabban veszik, amit mondok. Meg olyan is volt h írtam vmit, erre 3an nekem ugrottak, hogy "mondja ezt egy 16 éves gyerek", utána beírta kábé ugyanazt egy 25/F, na anak már normálisan tuttak válaszolni sőt még néhányan egyet is értettek vele. De mind1, nem ez az oldal érdekel, csak legalább élőben ne nézzenek hülyének, csak azért mert fiatalabb vok :/

Pedig melózok suli után, volt már több barátnőm is, nem tom mi kell még h ne úgy kezeljenek mint egy kis hülyét? :/

16/F


2009. okt. 27. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De gyerek vagy még, viszont nem kisgyerek. Élvezd, hogy még nem néznek felnőttnek..majd 30 évesen azt kívánod, bárcsak úgy beszélnének még veled, mint egy 8 évessel.
2009. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
jaj de nagy problémák ezek 16 évesen! :DD
2009. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Elsőnek? Tanulj meg írni...


17/F

2009. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!