Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a lassan 14 éves...

Engednétek a lassan 14 éves lányotoknak lyukat a fülébe?

Figyelt kérdés

Most a bal fülemben van 2, a jobba 1. Szeretnék a jobba vagy a balba (még nem tudom) még egyet.

A porcba engednétek? Vagy a bőrbe?



2013. aug. 7. 10:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Októberbe lenszek 14.
2013. aug. 7. 10:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én engedném. Igaz nekem még kicsik a lányaim, de nekem is engedték a szüleim.
2013. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igen engedném. én a fültágitót nem engedném. A fülében ennek ne marad nagy nyoma ha meggondolja magát és mégsem akarja mr hordani kiveszi és nem amrad zavaró nyoma. Nekem van a porcban igy engedném, bár én már 19 voltam amikro csináltattam.
2013. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez csak fülbevaló... Nekem 1 évesen lett átlőve az első 2,a többit magamnak szúrtam kb.15 évesen. Az egyikben 4 volt,a másikban 3. Most 22 vagyok,de már csak 2-2 fülbit teszek a fülembe.
2013. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedném,igen.
2013. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma mosogatás után kérdeztem tőle, és azt mondta, hogy szó sem lehet róla! Kérdeztem, hogy miért, a válasz:mert azt mondtam... Pedig annyira de annyira szeretnék...
2013. aug. 7. 12:26
 7/12 anonim válasza:
en is megengednem, próbálj meg beszelni velük és meglátod bele fognak egyezni, hiszen ettől meg semmi rossz nem történik, ezt mondd el nekik is
2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan annyi van, mint neked. Anyáék azt mondták, hogy majd ha befejeztem az iskolát, akkor lövessek bele még, mert nem minden tanár tolerálja ezeket a dolgokat. (Az én iskolám nagyon szigorú.)

Lehet, hogy anyukád is ilyen miatt nem szeretné. Mivel még nem vagy gimis, szerintem várd meg, hogy hova vesznek fel és ott ezt mennyire tolerálják, és ha másoknak is van meg nem szólnak érte, akkor hozd fel megint.

Addig pedig tanulj szépen és segíts sokat otthon. Ebből anyukád fogja látni, hogy tényleg mennyire szeretnéd.


(Mellesleg, lehet egy-két év múlva nem is szeretnéd már. :) )

2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az én iskolám nem olyan szigorú, ezzel nem lenne gond... Köszi a válaszokat!
2013. aug. 7. 20:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Megengedteee!!! Nagyon örülök!!! :))
2013. aug. 7. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!