Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen engednétek meg a...

Hány évesen engednétek meg a lányotoknak, hogy bármilyen nem arcon lévő piercinget szúrasson?

Figyelt kérdés
Csak közvélemény kutatás. :)
2013. jún. 19. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
18+
2013. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Hát, én magam 13 éves vagyok, de 16 évesen engedném meg, de csak akkor ha régóta (2-3 év) szeretné és csak abban az esetben, ha az amit szeretne nem változott azóta vagy csak alig (például snake bite helyett mondjuk ínyféket szeretne ilyesmi)
2013. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha kijárta a középiskolát. Azért kötöm az iskolához a dolgot, mert amire odaér, úgyis belátja, hogy nem jó ötlet piercinget szúratni a későbbi élete miatt sem. Ha tanárnak, orvosnak, hogy ügyvédnek akar tanulni, úgyis ki kell vennie, akkor meg minek szúratna magának..

Ha valami normális munkát akar, és meglátják hogy a füle tele van szúrva, vagy ott van a fültágító, vagy a fültágító helye, akkor az ok lehet arra, hogy ne vegyék fel őt dolgozni, és mire kijárja az iskolát, ő is belátja, hogy ez így igaz.

Esetleg a köldökpiercing szóba jöhet, de igazából azt is korainak tartom 16-17 évesen is.

2013. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 15 évesen kitaláltam, hogy nyelvpiercinget szeretnék, anyum azonnal közölte, hogy szó sem lehet róla. Kirobbant a 3. világháború (iszonyat rossz tinédzser voltam), végül kompromisszumot kötöttünk, azt mondta, hogy fülbevalóm annyi lehet, amennyit szeretnék. A kozmetikusomnak (aki akkor lőtte a fülem) elmondtam, hogy eredetileg nyelvbe szerettem volna, és teljesen lebeszélt róla.:) Akkor anyum azt mondta, hogy 18 éves korom alatt fülbevalókon kívül más szóba sem jöhet. Azóta már örülök, hogy így állt hozzá.
2013. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fülbevalóm már egy éves koromban volt kb, azon kívül nem akartam soha semmit. Én olyan 16 körül engedném meg, végülis ez nem tetkó.. ha kiszedi, nem feltűnő a lyuk, plusz be is nő idővel.
2013. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

16 évesen, akkor jó esetben már van elég érett,hogy mérlegelje a döntéseit. Csupán két évvel vagyok idősebb, de 16 éves korom előtt egy hónappal kitaláltam, hogy köldökpiercinget szeretnék, anyám rábólintott, én pedig lelkesen elkezdtem utánanézni a hogyanoknak,miérteknek és szalonoknak ahol ilyesmikkel foglalkoznak. Ráébredtem,hogy nincs rá szükségem, mert az ideglelés kerülgetne,hogy esetleg kiszakad és magamat ismerve kötött pulcsit is paráznék viselni, szóval letettem róla.

Ebből is látszik,hogy van,hogy tiltásra sincs szükség.


Ha korban odajutok és leendő leánykám ilyen kéréssel fordul hozzám, nagy valószínűséggel megengedem majd neki. Nem az ékszerek teszik az embert. Amit viszont nem engednék az a fültágító, mivel nyilvánvaló,hogy az nem csak egy tűnyi lyukat hagy, de amint nagykorú lenne nem szólnék miatta semmit.

18/l

2013. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16. De inkább megpróbálnám lebeszélni róla.
2013. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát én 15 évesen akartam, anya azt mondta nem engedi meg. A kajapénzemből addig spóroltam, míg kifutotta és megcsináltattam. Megmutattam otthon, anya kicsit mérges volt, hogy semmibe vettem amit mondott, végül elismerte, hogy nem ronda, de ne mutogassam. (köldök piercing)


22 éves vagyok, nem lettem züllött, nincs több piercingem, nem bántam meg, nincs tetoválásom se stb.


Én gimnáziumban engedném meg a lányomnak.

2013. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

18 éves korától bármilyen piercingről is van szó,saját pénzéből,

addig csak a fülbevalót engedélyezném

2013. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az arcára csak akkor, ha már saját keresete van. Ami természetesen nem diákmunka. Tetkóval ugyanez.
2013. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!