Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen engednétek meg a...

Hány évesen engednétek meg a lányotoknak, hogy bármilyen nem arcon lévő piercinget szúrasson?

Figyelt kérdés
Csak közvélemény kutatás. :)
2013. jún. 19. 22:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18
2013. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát én most kaptam pc-ket 15 évesen,viszont nem arcomba,any oda sosem engedné..de a gimimben van 1-2 felsőbb évesnek.szerintem én sem engedném a gyerekemnek 18 alatt
2013. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Míg kiskorú, én tuti nem engedném meg....
2013. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18 éves koráig biztos nem engedném (fülbevaló más tészta), se tetkó, se piercing. Addigra remélhetőleg kinövi, ha meg nem, hát istenem...felnőtt ember.
2013. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18. Utána felnőtt ember, ha bohócot akar csinálni magából, nem tilthatom meg...
2013. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
15 éves kortól megengedném :) nekem 12 évesen lett az első, azóta már van 12 :D 17/L
2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Frigg ***** válasza:

Ez elég nehéz kérdés, mert én mindig berzenkedtem, hogy anyám soha nem engedett meg semmit. Fülbevalóm volt sok, a második fülbevalómat 14 évesen lövettem, utána egy porcot kérdeztem meg, a többit meg már nem, de nem is foglalkoztatta a fülbevalókérdés(6 db a jobb fülben, kettő a balban). Az első köldökpiercingemet 2-3 éve szúrattam, azóta van még egy, plusz orr pc is. Tetoválás is kettő, szépen gyarapodnak majd :) Anyum nagyon nem szereti a testmódosításokat, de nem mutogatom neki. Visszatérve a kérdésre, a piercinget 16 éves kor fölött, de a komolyabb dolgokat inkább 18-20 fölött, magamból kiindulva ismét. Sokat változik az ember ízlése.


23/N

2013. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hááát én 4 évet könyörögtem anyumnak mire megengedte, most 17 évesen nagyon hálás vagyok neki hogy nem mondott azonnal igent, és így jó alaposan áttudtam gondolni és utána is nézhettem a dolgoknak. Tisztában voltam minden lehetséges kockázattal és ezeknek tudatában szúrattam a pc-m.

De szerintem nem kórtól függ, hogy kinek legyen pc-je és kinek ne.

Egyik ismerősömnek 14 évesen lett ajak piercingje és a mái-napig imádja ( 10 éve szúratta)

A másiknak 20 évesen lett szintén az ajkába, de 1 év után megunta és kiszedte.

Szerintem attól függ hogy kinek legyen pc-je hogy ki elég érett hozzá, ezt pedig egy anyukánál jobban senki sem tudhatja. De ezt csak én gondolom így.

2013. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nyelvpct akartam úgy 16 évesen, de azt érthető okokból nem engedték és legfőképp úgy voltak vele, hogy úgyis besz*ri vagyok és nem csináltatom meg. nem tettem le róla, mindig is foglalkoztatott a kérdés, de amikor megmutattam piercernek, akkor mondta, hogy nem tud nyelvbe szúrni, mert túl közel kéne a nyelvfékhez és veszélyes. így 22évesen orr-pct csináltattam (ezt sem hitték el, hogy merem, de azt mondták, hogy a végeredmény jó lett) :)
2013. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!