Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni, ha a kamasz...

Mit lehet tenni, ha a kamasz gyermekünk teljesen irányíthatatlanná válik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Katonai tabor. Ott megtanulja a kis nyomorult hogy hol is a helye.
2013. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kábé minden lényegeset kihagytál a kérdésből. Hány éves a gyerek, fiú vagy lány, mit jelent, hogy irányíthatatlan, fokozatosan lett-e ilyen vagy hirtelen, satöbbi. :))
2013. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem katonai táborba akarnának küldeni, megszöknék.
2013. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Add a kutyának.
2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egy nagyon jó könyvet tudok ajánlani a Gary Chapman: Kamaszokra hangolva cimü könyvét!

Itt egy vélemény: [link]

2013. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a gond, h. pl. ha egy 15 éves gyerek irányíthatatlan, azt kb. 10 évvel korábban kezdték a szülők elrontani ! H. most mit tehetsz, azt nem tudom, de ha visszatekintesz az elmúlt évekre, talán rájöhetsz, hol siklottak ki a dolgok. :(
2013. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vonj meg tole valamit... Pl ha fiu es a tanulas helyett sz.gepezik(sokat es ezalatt azt ertem h 6-8 orakat) akkor jelszavazd le a gepet. Ha sokat tv-zik akkor tuntesd el a taviranyitot olyan helyre ahol csak te talalod meg. Vagy buntetesekkel... Vagy ha annyira rossz akkor sajnos a katonai tabor kell...
2013. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem járt le a garanciád, visszaviszed megszereltetni/kicseréltetni. Olcsó megoldás.
2013. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jelentem: semmit. Majd elmúlik. Szeretni kell, ennyi az egész.
2013. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!