Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hozzá, ha 13...

Mit szólnátok hozzá, ha 13 éves lányotok ezt a zenét hallgatná?

2013. jún. 13. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Beletörődnék hogy a lányom lázadó kamasz rap-korszakát éli.

Max beszélgethettek azokról a dolgokról, amikről szó van a számban, hogy ő ezt hogy látja. Persze csak ha kedve van hozzá. De nem korlátoznám.

2013. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Juuuj ez tök jó szám :) A barátom mutatta nemrég :) Amúgy a zenei ízlés (szerintem) teljesen magánügy. Örülj, hogy olyan zenét hallgat, ami valami értelmesről is szól, nem ilyen One Direction-öket és társait :)


13/L

2013. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Semmit.


Úgy gondolom mindenkinek volt egy olyan korszaka amikor valahogy lázadott. Ő így éli meg ezt...


Sőt inkább örülnék neki, hogy ezt így éli meg. Én is még jócskán benne vagyok a lázadó korban. De nekem voltak sokkal rosszabb korszakaim is. /egyszer a rendőrségről hozott ki apa, de többször más esett miatt is be kellett járnom kihallgatásra/ És nálam ez az egész nem így kezdődött hanem sokkal rosszabbul. /jó egy bizonyos módon mindig betartottam a szabályokat amiket felállítottak de mindig feszegettem a határaim ettől/

2013. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!