Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mennyire figyeltek...

Kamaszok ti mennyire figyeltek oda a táplálkozásra és az alakotokra?

Figyelt kérdés
Sportoltok valamit? Mit esztek gyakran? Kort és nemet is írjatok légyszi
2013. márc. 18. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Az egészséges étkezésre figyelek. Nálam a sport nem kérdés, mivel heti 5 tesi óránk van, és mellette kosarazok is, meg hát az 5 tesi rendesen lefáraszt. Szerencsére vékony alkat vagyok, ha hízok is, nem látszik meg, mert ugye folyamatosan növök is. 15/L
2013. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem sportolok már, mert túl jól sportoltam, állandóan első lettem minden versenyen, nem volt kihívás és ráuntam az egészre. Most pedig állandóan tömöm a fejemet édességekkel, csokival, sütivel, mindennel, ezért már mozogni sem tudok, sőt dagadt disznó lettem, előtte pedig párductestű voltam ((( Sajnos a lányok emiatt már rám sem bagóznak, pedig azelőtt minden lány meg volt hétvégente, mondjuk lusta is vagyok a csajozáshoz is, mert ano elég volt rájuk néznem )))
2013. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Nyárra próbálok egy rendes alakot összehozni, ezért igyekszem figyelni, már-már egészségesen táplálkozni. :)

Kockák evése helyett, a hasamon szeretném őket látni.. :)

17/F.

2013. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem figyelek oda, mivel nem tudok hízni. Sportolni nem szoktam, csak fizikai munkát végzek egész nyáron, illetve év közben is jópárszor. 19f
2013. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én a bőrproblémáim, és kiterjedt ételallergiám miatt nem ehetek/élhetek egészségesen kb, de szeretek jó ízűen étkezni és lusta is vagyok. Ezekkel együtt szerintem elfogadható a súlyom.

70/171 16/.f

2013. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

60kg/160cm és szerencsémre nem látszik:D Nem sportolok sajnos mert elég elfoglalt vagyok, de az étkezésre figyelek, próbálok elosztva enni, pl reggelire mindig müzli, suliban gyümölcs, ebéd itthon 5-6óra körül és ezután már csak egy tea.

15L

2013. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Én igazából nem túlságosan figyelek oda, mert akármit eszem, semmit sem hízom. Ennek ellenére kung-fu-zom és lovagolok (de amúgy egyáltalán nem vagyok fiús, sőt!). Én imádok enni, nem vagyok nagyon válogatós, kivéve ami a menzán van. Attól egyszerűen hányingerem van. De amit Anya főz, azt imádom. Annyit eszem, amennyit csak bírok. :) Viszont roppant vékony vagyok (még, vagy ki tudja, remélem ilyen maradok). :)

13/L

2013. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindent megeszek, nem figyelem mit. Nem tudok hízni, ilyen vagyok :)
2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az a típus vagyok aki ha boldog/szomorú/unatkozik eszik:DD Sajnos sokat eszek egészségtelen,hizlaló kajákat.:S

Mondjuk hál' istennek nem látszik meg rajtam,még így is vékonynak számítok.

A heti öt tesiórán kívül nem sportolok,pedig kellene.

2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én eléggé odafigyelek. Kenyérből csak teljes kiőrlésű rozskenyeret vagy extrudált kenyeret vagyok hajlandó megenni, ebédre mindig azt eszek, amit anya főz, de mértékkel, és sportolok (thai box heti 3x, nem edzős napokon meg berakok egy Béres Alexandrát és tornázok rá), sok gyümölcsöt, zöldséget, és csirkemellet eszek, édességet meg alig (bár most Húsvétkor azért nem fogtam vissza magam, bűntudatom is van miatta). Minden héten lemérem centivel a derekam, csípőm, combom, és egy fél centi hízás miatt is képes vagyok elsírni magam. Mindig számolom a kalóriákat, elvileg 1400-at szabadna bevinnem egy nap, de fogyózok és most 1200 kcalt eszek naponta (vagyis edzős napokon többet eszek, kb. 1600-at, de egy edzésem kicsit több, mint 800 kcalt éget el, szóval nem gond), viszont volt olyan napom, amikor összesen 600 kcalt ettem, mert kövérnek érzem magam.

Ez szerintem betudható annak, hogy kiskoromban kövér voltam, és sokat csúfoltak vele. Most egyébként 170 cm vagyok, ehhez 58 kg, de voltam 55 is, csak Karácsonykor felhíztam 62-re, és még csak 58-ig sikerült lemennem.

16/L

2013. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!