Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mennyire figyeltek...

Kamaszok ti mennyire figyeltek oda a táplálkozásra és az alakotokra?

Figyelt kérdés
Sportoltok valamit? Mit esztek gyakran? Kort és nemet is írjatok légyszi
2013. márc. 18. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokat sportolok(box,kajak/kenu).Olyan pedig nincs nálam hogy "gyakran" eszek valamit.:D Mindig eszek mindent,csak mértékkel.:)

14/L

2013. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem figyelek arra,hogy mennyit eszek,mert vékony alkat vagyok,és ha hízom is nem igazán látszik meg.

15/L

2013. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé oda figyelek..

Igen. lovaglás, fogathajtás, futás, tánc.

Per pill. diétázom.. de mondjuk rengeteg almát eszek.. o.O

14/l

2013. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

hízós típus vagyok mégis akkor és azt eszek amit akarok hisz egyszer élünk de nagyon keveset eszek és lám nyáron 7 kilót fogytam pedig azt ettem amit mindig csak kevesebbet

15/L

2013. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Kamaszkorban még igazából nem lehet eldönteni hízol-e kedves 2.,én sosem híztam kamaszként,de mellette sportoltam is,aztán 21 évesen mikor gyerekem lett után alig ment le az ami feljött,pedig előtt ha feljött 2 kiló akkor 2 nap múlva le is ment,érdemes kamaszként sokat sportolni és azért odafigyelni az étkezésre 23L
2013. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Hízós típus vagyok..és lassan 70kg :(

Ha fogyózok akkor csak felszedek jobban. Nem tudom miért.. De most már mától teljes erő bedobással, le akarok 15kg, adni.

14/L

2013. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

14-15 évesen nagyon odafigyeltem rá. Sokszor alig ettem, táncoltam, tornáztam itthon, jártam edzőterembe...

Egész nap azon pörgött az agyam, hogy aznap hány kcal-t faltam be. Egy kis kocka csoki miatt is képes voltam sokszor másnap nem enni semmit.

Elegem lett, ellustultam, és mostanában mindig van valami kifogásom, de középiskolás lettem közben, és ez tényleg nagyon lefáraszt. Nincs időm arra figyelni, hogy mit eszek pláne nem a sportolásra..

Magamra is kaptam jó pár kilót sajnos. Elvileg mától szerettem volna (bár ma még nem ettem sokat, de amit ettem, az nem fogyókúrába való) fogyózni, sportolni, kiegyensúlyozottan élni, de hétvégén is ünneplek, jövő héten is, aztán meg már másnap húsvét. Ha hétközben koplalok, hétvégén meg eszem-iszom rendesen, úgy meg csak még jobban rontok a helyzetemen.


16L

2013. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nem sportolok (bár nyáron nagyon szeretnék kenuzni:) nem vagyok hízó típus és sokat zabálok de azért odafigyelek, hogy mit és mikor:D 13/L
2013. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

19 éves vagyok, férjezett. Van egy babám, most ismét várandós vagyok. Így sportolni ezért nem tudok, de várandós tornát csináltam itthon, 5. hónapig. Két gyerek mellett sportolni nem lesz időm, mert férjem 12 órázik. Nem szoktam főzni, mert arra nincs pénzünk, általában hideg ételt eszünk, felvágottat, kiflit/kenyeret, pékárut, tejet, csokit, chipset, ízesített üdítőket.

17 éves koromig szüleimnél éltem. 5 évet vegetáriánus voltam. Salátákat gyártottam, rengeteg gyümölcsöt ettem, gyümölcslevet ittam és ásványvizet. Talán egyszer majd újra megtehetem. Jártam lovagolni heti 1x és alakformáló tornára heti 2x. Hol vagyok én már attól...

2013. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem különösebben figyelek, nem is sportolok nagyon, biciklizek, meg most elkezdek kajakozni. De amúgy szinte alig foglalkozom vele. (63 kg, és 175 cm vagyok.:))
2013. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!