Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van itt olyan aki...

Kamaszok, van itt olyan aki csütörtökön nem tudott iskola után hazamenni a havas, járhatatlan utak miatt?

Figyelt kérdés

Aki így járt, mit csináltatok ekkor, ha nem tudtatok hazajutni, hol aludtatok éjszaka?

Én így jártam, és az autóban aludtam, de nem túl jól.


2013. márc. 16. 21:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát én itt Szabadkán faszántosan hazajutottam, szóval én nem a buszban aludtam... De ehhez az is hozzátartozik, hogy itt max 8 cm hó esett, meg az utakat is takarítják.
2013. márc. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 10-en a koliba maradtunk,a koli vezető felhívta a szüleinket és így jobbnak látták.
2013. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én haza tudtam menni, de megszenvedtem. :) A buszok eléggé kimaradoztak, meg volt egy pár kisebb baleset a városban, úgyhogy inkább gyalog indultam el hazafelé, a viharos szélben és szakadó hóban... Ráadásul március 15 miatt egyenruhában voltam (lány vagyok), úgyhogy majdnem megfagytam, és 1 óráig tartott hazaérni. :(
2013. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!