Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Titeket nem zavar?

Kamaszok! Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nem zavar, hogy a gyereknevelés témakörben a kamaszok rublika azt jelenti, hogy itt van hely értekezni rólatok, mármint a szüleiteknek? A "babák", "kisgyerekek" se írogatnak ide

2013. márc. 15. 22:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nevetséges? sok kamasz vigyázott/vigyáz a testvérére vagy más gyerekére és megtanul dolgokat.

Nem a kor határozza meg,hogy ki hogy bánik a gyerekekkel. Ennyi erővel pár évszázada csak lelkiselejt emberek mászkáltak volna mindenhol, hisz már szültek 15 évesen. még sem pusztult ki az emberiség

2013. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen más a testvéredre, vagy más gyerekére vigyázni. Össze sem hasonlítható azzal, ha van egy sajátod. De ezt neked is tudnod kéne, ha van gyermeked. Teljesen máshogy áll hozzá az ember, ezért lehet hasztalan az ő hasznosnak vélt tanácsuk.
2013. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva sok, az első gyermekével terhes kismama is ordenáré hangnemben kiosztja a 2-3 gyerekes tapasztaltabb anyukákat és ontja a hülyeségeket, mert azt hiszi az ő kezében van a Bölcsek Köve. Hiába írja neki a sok anyuka, hogy az nem úgy van, de az csak írja, hogy majd az ő kis pocaklakója aztán nem fog hisztizni a boltban, 1 évesen már késsel-villával fogja enni bébipapit és mindig udvariasan köszön a szomszéd néniknek.
2013. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen, egyesek leragadnak a kamasz-szinten. Ezzel nem bántani akarom őket, de tényleg nem kéne olyanhoz hozzászólniuk, amiről fogalmuk sincs. Persze a legtöbb oda sem írja, hogy hány éves, felnőttnek adja ki magát, de annyira észrevenni a kommenteken, hogy az hihetetlen.
2013. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként valaki jól összefoglalta,kortól és nemtől függetlenül vannak az értelmes és a sötét mint a föld típusú válaszolók. Miért ne válaszolhatna mindenki? majd a kérdező eldönti,hogy mi hasznos neki, meg látszik a személy pontjain.

Bár az is csalóka, legutóbb azért lettem lepontozva mert odaírtam,hogy idén végzek. Az utánam következő pedig megsértődött,mert neki ott kell hagynia az iskolát.


Egyébként, erre a kérdésre is a válaszok több mint fele, szülőtől vagy nagykorútól érkezett,mikor úgy kezdődött, "Kamaszok!" . Szóval ne legyünk hipokriták, és ne támadjatok minket mikor ti is ugyanúgy tesztek arra,hogy kinek szól a kérdés.

Meg ennyi erővel kilehetne írni azt is,hogy a kisgyerekes anyukák miért válaszolnak ide? Mert hányszor látom,hogy úgy kezdik a mondatot,hogy:Igaz a fiam/lányom még csak 3 hónapos.

Ezzel ellentétben ha én leírom,hogy a szüleim,mit és hogyan csináltak és mi lett a végeredménye az sokkal hasznosabbnak tekinthető. Mert lehet,hogy nem a szülői,hanem a gyerek oldalról éltem át. De legalább már megtörtént és nem 10-15 éves távlatokban beszélek előre.


Béke nektek, legyen szép napotok.

2013. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom,hogy egy szülőnek egy kamasz is tud segíteni a kamasza ügyében. Hiszen ki értene meg jobban egy kamaszt,mint egy kamasz?Lehet nem mentünk még annyi mindenen át,mint egy felnőtt és nem is vagyunk olyan okosak stb,de azt tudhatjuk,hogy,hogy érezhet,mit gondolhat a gyereke:)
2013. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
a problémám alapvetően az volt és most is az változatlanul, hogy miért használják az infantilis trécselésre, öntömjénezésre, hogy ők már milyen érettek... ezt az oldalt, ami problémamegoldásra-megtanácskozásra szolgál. Gondolok itt olyanra, h jaj, teccik egy fiú, micsinájjak, meg jaj az anyukám rámszólt,mert hangosan nyitottam ki a hűtőt, meg ugye érett vagyok, h 12 évesen megdugványozzanak-ó persze, ez nem korfüggő-na persze.... Zsinórban írják ezeket a sületlenségeket. A másik nagy csoport amitől hülyét kapok, h jaj, ugye én k.rva különleges vagyok, mert bánatos vagyok és csak 5 barinőm van.... Persze,ha nem érdekel, ne olvasd el elv a jó, de az a baj, h már nagyon elharapóztak ezek, már csak olyan max 30%ban vannak olyan kérdések, amik valóban problémákat takarnak
2013. márc. 16. 15:39
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ha te itt akarsz komoly kérdéseket feltenni és komoly válaszokat kapni, akkor te nagyon el vagy tévedve. ez a oldal mindig is trollkodásra volt kitalálva
2013. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Mivel a kamaszok is kérdezhetnek egymásról, mivel már nem csecsemők! Nekik is vannak olyan kérdéseik, amit lehet, hogy más külső, idegen szemmel jobban lát. Nem hiszem, hogy ez csak anyukáknak, meg apukáknak szólna. Már a kamaszo kis kérdezhetnek egymásról.
2013. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem zavar.Mondjuk azt kicsit sértőnek érzem,hogy ön így bekategorizálja a korcsoportomat,mert mi csak piálni,dugni akarunk,és annyira érettnek hisszük magunkat,meg hogy sokkal,de SOKKAL okosabbak vagyunk a felnőtteknél...Ez azért nem feltétlenül igaz.Önt nem zavarja,hogy tipikusan az a felnőtt,aki szerint mi nem tudunk egyetlen egy tanácsot sem adni,és hogy a kölöknek sosem lehet igaza a felnőttel szemben,még akkor sem,ha nyilvánvaló,hogy kivételesen az idősebb tévedt?
2013. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!