Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Titeket nem zavar?

Kamaszok! Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nem zavar, hogy a gyereknevelés témakörben a kamaszok rublika azt jelenti, hogy itt van hely értekezni rólatok, mármint a szüleiteknek? A "babák", "kisgyerekek" se írogatnak ide

2013. márc. 15. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Elvégre ezért van ez az oldal, hogy ha valaki nem tud valamit tanácsot kér más anyukáktól.
2013. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
És akkor hova írjunk? Családi kapcsolatok? Az sem igazán a mi témakörünk...
2013. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, elég nyilvánvaló, hogy a "babák", és "kisgyerekek" nem tudnak írni, olvasni, de ha tudnának sem érdekelné még őket az ilyesmi.

Ez ugye leesett már?

2013. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Majd ha lesz egy külön kategória nekünk akkor nem írnak minden apróságot ide. Miért zavar,hogy néha egy egy kamasz is válaszol?

Igazán sok,értelmes választ tudunk mi is adni.


A babák és kisgyerekek, meg értelemszerűen nem írnak a róluk elnevezett témakörbe, mert nem is tudnak írni.


Sőt,hogy lesokkoljalak oda is írtam már választ, amit hasznosnak értékeltek.

2013. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kategória kiválóan példázza a kisgyerekek és a kamaszok közötti különbséget...

a normálisan viselkedő és gondolkodó kamasznak nem kell a feje felett dönteni, és úgy beszélni róla, mintha olyan kis ostobácska lenne, hogy semmit sem ért a körülötte lévő világból.


A kamaszokat érintő kérdésekbe a kamaszok is beleszólnak. Ez a világ rendje.

2013. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
es teged nem zavar, hogy nincs olyan modul az oldalon, hogy "szulok"?
2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
őszinte legyek veled? nemnagyon tud érdekelni... ja és az téged nem zavar hogy egy csomóan tesznek fel olyan kérdést ami eleve úgy kezdődik, hogy "kamaszok" és nekünk van címezve? ezekre például szerintem ha nem lennénk itt, és nem néznénk ezt a témaközt és ti is betartanátok, hogy csak arra válaszoltok, ami nektek szól, akkor egy válasz se érkezne..
2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

Nyilván nem érdekli őket, hiszen kamaszok! :)

Én eddig minden általuk feltett kérdést simán be tudtam volna kategorizálni a jó helyre. Az meg, hogy a kismamáknak, anyukáknak adnak ŐK tanácsot egyenesen nevetséges.

2013. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként nem értem, hogy miért baj, ha írnak ide kamaszok is?

Ha egy anyukának baja van a 15 éves lánykájával, képtelenek egymással megbeszélni a problémájukat, akkor az anyukának is segíthet itt egy másik kamasz gyerek, aki a másik oldalról megvilágítja a történetet, vagy tud tanácsot adni, hogy vele esetleg hogyan lehetne megoldani ezt.

Ha normálisan ír egy kamasz, azzal nekem semmi bajom, sőt itt már olvastam igazán elgondolkodtató válaszokat is tőlük, ami jól jön majd nekem a saját gyerekemmel kapcsolatban.

2013. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
8as vagyok. Leszögezném, hogy nem a kamaszok felé irányuló kérdésekről van szó. Hanem arról, amikor a szülő a többi SZÜLŐT kérdezi, hogy mit csináljon a gyerekkel, és ebbe ők belekontárkodnak, mert védik a korosztályukat, ha igazuk van, ha nem.
2013. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!