Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólna hozzá anyukám, ha...

Mit szólna hozzá anyukám, ha meglátná, hogy mit tetováltattam magamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány év múlva (2-3) szeretnék egy tetoválást a mellkasomra ezzel a szöveggel: "This is not, what it is only baby scars

i need your love like a boy needs his mother's side "

Ez egy dalszöveg részlet. Igazából azért szeretném, mert meg van a jelmentőssége, és egyrészt anyukámra is emlékeztet, igazából ebben 100%ban benne van anyukám.

Viszont a szüleim nagyon ellenzik a tetoválásokat.


Megcsináltassam? nagyon kiakadnának itthon? mint szülők, hogyan reagálnátok?


2013. febr. 24. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
"Ebben benne van az anyukám ..." persze, a bőrödben alapból benne van az anyukád, ezért nem kell külön összefirkálni. Én szülőként nagyon nagyon nem örülnék neki. Nem azért, mert rossz embernek tartom a tetovált embereket. Egyszerűen nem tetszenek a testrajzok. Sajnálom az egészséges, szép bőrt összefirkálni. Főleg maradandóan.
2013. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
18-19 évesen nem tudom miért érdekel anyukád véleménye. Felnőtt ember leszel. Én amikor ennyi idős voltam, nem kértem rá engedélyt, amikor piercinget nyomattam a számba, meg lábamra és karomra tetoválást csináltattam. Elég gyerek felfogásod van még...
2013. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek sincs akkora cicije, hogy ez a szöveg kiférjen a mellkasán, persze olvasható betűméretben.
2013. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy kis OFFként megkérdezhetem, pontosan mit is jelent az idézet? Főleg az első fele ("This is not, what it is only baby scars"), nem tanulok annyi ideje angolt, hogy biztos legyek az értelmezésem helyességében. Egyébként tényleg kell az a 2-3 év, hogy eldőljön alatta, mennyire örök érvényű a jelenlegi akaratod. Talán kicsit lesokkolja majd őket, de ezen is enyhíthetsz megelőzőleg azzal, hogy tudatod velük a szándékodat. Végül is, 18 éves korod után sok beleszólásuk nem lesz. Emiatt nem fognak kitagadni.:D
2013. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy fiatal divatbanda dalszövege, néhány év múlva kifejezetten gáznak fogod már tartani, így ezt a szöveget is. Szóval ilyesmit semmiképp ne varrass magadra.
2013. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szerintem azért ezt gondold meg.. ha olyan helyre tetováltatsz ahol látszik az később az álláskeresésnél is hátrányosan érinthet, mert a munkahelyek egy része nem tolerálja az ilyesmit (főleg ahol ügyfelekkel is kell találkozni, vagy mondjuk egy tanárt sem szívesen vesznek fel szerintem ilyen kinézettel), vagy öltözhetsz be mindig nyakig miatta.
2013. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem ismerem anyukádat de ha szülő leszek én nem szeretném,hogy miattam vagy bárki miatt "szájbarágós" tetoválása legyen a gyerekemnek.

Inkább válassz valami szimbolikusat mint ezt a szöveget vagy a szívecskés Mom feliratot.

2013. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!