Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hülye kérdés, de ugye az nem...

Hülye kérdés, de ugye az nem a világ vége, ha 15 évesen nem engednek el egy (egyébként 16+ -os) buliba; még akkor sem, ha kb. az összes barátnőm megy?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jaaaj angyalkám dehogy a világ vége sőt...
2012. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a világ vége :D Én is 15 vagyok, és nem nagyon engednek ilyen helyekre. Főleg, hogy miket hallok. Nem is vágyok, de ha kérném, sem hiszem, hogy elengednének. Egy a Zumba csoportunk által szervezett Halloween buliba sem mehettem, mert elég érdekes környéken volt a hely. Meg is értem :)
2012. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, meg a megnyugtatást.:)
2012. dec. 6. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
hidd örülni fogsz annak.hogy szüleid nem engednek csak úgy el mindenhova egy 15 évesnek nem valók az ilyen bulik
2012. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Ha az összes barátnőd megy, egy olyan helyre, ami korban nem való nekik, akkor egyedül neked vannak normális szüleid.

Örülj! Nem véletlenül vannak korhatárhoz kötve dolgok. És akik ezt eldöntik, azok sem vsak úgy a hasukra csapnak.

És az a gondolkozás, hogy:"Ó, mi az az egy év?" nem jó gondolkozás. Tinikorban rohamosan fejlődik az az egy év. Számít. 30 évesen már nem.

2012. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

engemse engedtek el tegnap elmhehtemvolna de felhivtuka diszkot és aszt mondták hogy nem !

köcsög diszkosok :D

2012. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!