Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha tényleg eljönne 21. -én a...

Ha tényleg eljönne 21. -én a világ vége és ezt tudatnák velünk, mi az amit tennél ebben a rövid életben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
annyi hitelt vennék fel amennyit csak tudok ,és mind elszórakoznám , mert ha mind meghalunk akkor már nem kell visszafizetni :)
2012. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nagyjából én is azt tenném, mint az első :))) elkötnék egy kocsit csak a hecc kedvéért, megpróbálnám úgy beindítani, mint a filmekben (persze úgy se sikerülne, de mind1 :D), a derékig érő hajam G.I. Jane módra nullás géppel letolnám, hogy kipróbáljam milyen kopaszon. Stoppolnék Olaszországig, ahol vmi echte olasz palival buliznék a halálomig :D persze ki tudja mi lenne valójában, ha tényleg jönne a világvége :/
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2012. nov. 27. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkorse hinném el...
2012. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól berúgnék

Másnapos már nem lehetek.

2012. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Tényleg eljön, de nem úgy ahogy itt áradoznak róla és nem is most.. ezek babonák..

am meg szerintem óriási nagy káosz lenne :D

2012. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
jó akkor h hasznosat is írjak : vagy öngyilkos lennék v kinyírnám az összes ellenségem és reménykednék h engem is lelőnek a végén és nem csak elfognak :D
2012. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan minek fognának el?

Mit kapnál?

Életfogytot?

2012. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberek tökre bepánikolnának káosz lenne mindenűt, fosztogatás, mészárlás lenne. De szerintem olyankor meg már tök mindegy menekülni nem tudsz előle. Nem a természet hanem az emberiség saját maga fogja elhozni a világ végét. Az emberiségnek el kéne gondolkozni azon, hogy mit tesz tönkre és hálásnak kéne lennije, hogy egy ilyen gyönyörű helyen a földön élhet. Előbb utóbb elfog jönni a mi végünk is. A dinoszaruszoknak is és több más fajnak is lejárt már az ideje ezen a földön, a miénk is lefog és majd megjelenik egy új élet forma. Mert ez folyamatos és állandó ez a körforgás. Csak ha az emberiség továbbra is így folytatja a mi időnk hamarabb eljön mint kellene. Csak úgy megjegyzem hogy a dinoszauroszok több millió évig uralták ezt a bolygot. Mi meg még csak 40 ezer éve rontjuk itt a levegőt. A föld életében az emberiség 30 másodpercet tőltőtt a földön. Ez elég durva azért. Ez amúgy nem általánosítás.Akinek nem inge ne vegye magára.
2012. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
😏x
2023. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!