Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Ti miről szoktatok...

Lányok! Ti miről szoktatok beszélni az öltözőben?

Figyelt kérdés
Gondoltam... ha már megkérdezték hogy mi fiúk miről beszélünk... vajon a lányok miről beszélgetnek?
2012. nov. 24. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Teljesen hétköznapi dolgokról, amikről bárhol máshol is. Gondolom ti sem a farkatokról beszéltek, csak mert épp öltöztök! :)
2012. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
dehogynem, sőt mi még meg is mutatjuk egymásnak vagy benyitunk hozzátok lompossal
2012. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi arról, hogy mit kellett aznapra tanulni, írunk-e dogát valamiből, milyen órák lesznek holnap, mit csinálunk tesin. Ilyenek. :)
2012. nov. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Tényleg?:D Ennyi? Tanulás?:D

Egy rejtéllyel kevesebb:D

Már csak azt kell kideríteni hogy pontosan miért jártok csoportosan WC-re:D

2012. nov. 25. 08:44
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válasz a Wc-s kérdésre :D

http://www.youtube.com/watch?v=2NsHfDKhnlo

2012. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: ha kimegyünk, meg tudunk beszélni dolgokat, meg kibeszélni másokat, pletykálkodni. Ez az osztályteremben kevésbé lehetséges. :)

Az öltözőben pedig egyszerű, normális dolgokról beszélünk: tanulás, tanárok, pletykák. (egyesek a menstruációjukról beszélgetnek el. Vagy nyavalyognak, hogy kövér vagyok, szar a hajam, pattanásaim vannak, elkenődött a sminkem... ) Nem kell tudnotok, higgyétek el!

2012. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Mert Hermione-t megtámadta egy troll amikor egyedül ment WC-re...
2012. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Öltöző: mindenféléről beszélünk, de ki kell, hogy ábrándítsalak, nem mérjük össze, kinek nagyobb a melle, semmi ilyen. :DDD Általában olyanokról beszélünk, mint hogy mi a következő óra, volt lecke, felelünk/írunk, néha kis pletykálás, általános témák, mint az osztályteremben, a folyosón. A hangoskodósabb lányok viccből néha énekelgetnek is mulatós dalokat, pl. az Aranyesőt. :D

WC: amíg a legjobb barátnőmmel egy suliba-osztályba jártunk, mi is mindig együtt jártunk wc-re, nem tudom megmagyarázni, miért. :D Nagyon össze voltunk nőve, mindenhova együtt mentünk, így a wc sem volt kivétel. Mi wc-zés után a tükörben megigazítottuk a hajunkat,sminkünket, néha csináltunk képeket, közben beszélgettünk erről-arról. Ritkán volt, hogy azért mentünk ki a wc-be, hogy pletykáljunk. Általában tényleg azért mentünk, mert pisilnünk kellett. :D Mondták is nekünk, hogy mindig a wc-ben találnak minket, és mit keresünk ott minden szünetben. De nem tehetünk róla, ha kicsi a hólyagunk. XD

16/L

2012. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezek amiket előttem leírtak, én csak kiegészítem annyival hogy még arról is, hogy kinek milyen a deo-ja, tesin ha van valami hülyeség akkor azt is, hülyéskedünk, táncolunk, énekelünk de csak azért h kiengedjük a gőzt doga előtt :D
2012. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi azokról a lányokról beszélünk álnévvel akiket nem szeretünk.+hétvége, házi feladat,ki tetszik,melyik fiún volt aznap csúnya vagy vicces ruhadarab,vagy éppen kin volt jó cipo...stb
2012. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!