Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj az, és mi oka lehet annak...

Baj az, és mi oka lehet annak ha egy 12 éves gyerek játékmackóval (is) játszik és beszél hozzá, és a mackót is megszólaltatja?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló, engedelmes, nagyon de nagyon ritka amikor nem csinálja meg azt amira kérem, beteg, ezért diétáznia kell, de azt is ügyesen betartja. Nos. baj.e és mi oka lehet annak?
2009. aug. 12. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha elvonul, és akkor játszik , beszélget a mackóval, ebben semmi baj nincs, sőt!!


A gond akkor lene, ha ezt a szerepjátékot nem választaná el a mindennapi tevékenységtől, és folyamatosan hurcolná a mackót, és mindíg mindent beszélne vele

2009. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a játék a gyereknél fontos

azzal dologzza fel az élményeit

játszhatsz mackóval, Lego bábukkal, de akár tamagochival is

a felnőttek közül is sokan simseznek, és nem csak a nők

nincs azzal semmi baj, ha játékmackóval játszik

még azzal sem, ha meg is dugja (amikor nem látod) :))

2009. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. 12 éves voltam, amikor végleg letettem a babákat és a játékokat, mert a többiek cikiztek azzal, hogy én még játszottam. Nem tudom, hogy van ez, de nekem sem voltak olyan igaz barátaim és ezért játék közben találtam magamra. Ráadásul nagyon érzékeny gyerek voltam, gyakran bántottak lelkileg és csak akkor voltam igazán boldog, amikor játszottam. Minél tovább maradjon gyerek. Ez sokkal jobb, mintha már 12 évesen csókolózna mindenkivel, meg azon járna az esze, hogy kivel járjon éppen. Néha még most is elővennék valami plüssjátékot vagy ilyesmit és kreálnék egy jó kis történetet, aztán eljátszanám:)

16L

2009. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez kifejezetten aranyos lehet;)


semmi baja nyugi.

2009. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!