Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni, ha 12 éves...

Mit lehet tenni, ha 12 éves fiam "kétbalkezes-kétballábas"?

Figyelt kérdés

Pici korától elvarázsolt személyiség. De mostanában egyre ügyetlenebb, figyelmetlenebb. Menet közben gyakran belerúg valamibe nekimegy valaminek elejti ami a kezében van stb. Ügyetlenkedik, mintha nem ő irányítaná a mozgását. A dolgait szétszórja, utána nem emlékszik rá, mit hova tett. Elfelejti, amit mondtak neki, utána kapkod, bosszankodik. Nagyon bántja, ha rászólunk: figyelj már oda mit csinálsz!

Ez a kamaszkor, vagy valami baj van?



2012. nov. 4. 12:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én is elejtem ami a kezemben van,sokszor.Ha valamit elrakok valahová,sokszor nemtudom hol van,de ez megesik so k felnőttel és fiatalabbal is.Az ügyetlenség:Irasd sportra (ha falusi vagy foci a legjobb,közel van és népszerűbb is lesz,sokkal(A lányok és a fiuk korében is(több haverja lesz, mielőtt valaki félreértene:D) 12F (Legjob az osztályban,tiszta 1es(Nálunk fordítva vannak a jegyek)Matek-kerületi verseny 2. Kerületi szverseny 5. hely)nem büszkélkedek csak lásd hogy jotanulók is elfelejtik hol a cuccaik.Ja,és a foci saját tapasztalat:) Sry a regényért!:D
2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van , mindenki kinevetett régebben , a szüleim meg rám szóltak( és még mindig). Nem túl jó emlék. A cuccaimat elhagytam/elszórtam , sikerült megbotlanom a saját lábamban , nagyobb mozdulatokat csináltam mint kellett volna , stb. Ez most is így van , nem tudok ellene mit tenni . Anya szerint normális , így szerintem is . Kicsinek hiperaktív voltam egy bizonyos fokon, nem engedtek suliba (így évvesztes vagyok) mert nem tudtam egyhelyen ülni fél órán keresztül.
2012. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy olyanok is írtak, akik saját magukon tapasztalják ezeket a tüneteket, így jobban kezdem megérteni a fiamat. Ezentúl nem fogom megszidni azért, amiről nem tehet. A sport jó ötlet, bár vidéken lakunk, kevés a lehetőség, a haverokkal szokott focizni, de úgy látom, ettől több kell. Lehet, hogy belőle is olyan elvarázsolt felnőtt lesz, mint az egyik főiskolás tanárom volt, aki előadáson a mikrofonba beszélt, majd amikor írni kezdett a táblára, magával vitte a mikrofont, és otthagyta,mikor elkészült a szemléltetéssel, végül visszament az üres mikrofonállványhoz, és abba beszélt tovább, elfelejtve, hogy már nincs ott a mikrofon...
2012. nov. 7. 07:14
 14/14 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok 33N
2013. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!