Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én teszem ezt egyedül vagy...

Én teszem ezt egyedül vagy ebben a korban mindenki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Általában kiabálok azzal aki ellentmond nekem, még a családtagjaimmal is, és a barátaimmal is.
2009. júl. 26. 18:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze a mamám szerint nem mindenki ilyen :(
2009. júl. 26. 18:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is voltak húzásaim kamasz koromban, de azért ilyet nem tettem. Ez nem szép dolog. Próbáld meg visszafogni magad, mert előbb utóbb mindenkit el fogsz távolítani magadtól a viselkedéseddel.
2009. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Nem írtad mennyi idős vagy, de az én fiam 13 múlt, és ő is kiabál mindenkivel(még velem is).

Hát mit ne mondjak, ezt szerintem egy anya sem helyesli!

Azzal, hogy kiabáltok még nem fog minden úgy történni, ahogy ti szeretnétek. Lehet, hogy nem minden kamasz ílyen!? Bár én el nem tudom képzelni.Viszont az én korosztályomnál ez nem volt szokás, ha ezt csináltam volna a szüleimmel, akkor tuti műfogsorom lenne!

2009. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
11 vagyok, és amikor megakarnak fenyegetni akkor én becsapom az ajtót, és elmegyek otthonról 3-4 órára, de azt mondtam nekik, hogy képes vagyok elmenni otthonról örökre, erre ők azt mondták, hogy "Neked elmentek otthonról"
2009. júl. 26. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

18.35-ös vagyok!

Na ez ismerős! Az én fiam is ezt szokta mondani(kiabálni) ha valami nem úgy van ahogy elképzeli.

Azzal nem vagytok ílyenkor tisztában, hogy ha tiltunk vagy valamire nemet mondunk azt nem azért tesszük, mert nektek rosszat akarunk, hanem mert írtózatosan féltünk benneteket! Rettegünk attól, hogy olyan helyzetbe kerültök,amikor bajotok eshet!!( Belevisznek benneteket, drogba, piába....) Ami most tök jónak tűnik, de az életeteket már az alapoknál eltoljátok. Persze természetes, hogy mostmár nagyok vagytok úgyérzitek, de egyvalamit nem szabad elfelejteni,"A SZÜLŐK SOHA NEM ROSSZAT AKARNAK", lehet, sőt biztos, hogy rájöttök egy időután, de ez az időszak borzasztó neked is és a szüleidnek is. Amikor elkezdenél kiabálni egy pillanatra gondolj bele, ha fordítva lenne, akkor te mit tennél mint szülő?? Azt mondanád, jól fiam,(lányom), menj és told el az életed, áldásom rá? Szerintem nem. A fiam utánna, ha kiabál mindig, jön, hogy anya ne hari! De szoktam neki mondani, hogy próbálja már meg egyszer, hogy elötte gondolkodik és nem utánna. Persze bennünk is van hiba, ez tény! De akkor is imádunk benneteket!!!

2009. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát azért az durva, hogy elmész csak úgy otthonról, és a szüleid hagyják... elég problémás gyerek lehetsz
2009. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia én is a kamaszkorban vagyok!én is ordibálok velük pl.anya haza ér 21:00-kor moggya hogy kapcsoljam ki a számítógépet (de én a passimmal msn-ezek)nem fogom ki kapcsólni!!ordibálok (anya szerint hisztizek)!!!! Mostanába inkábba háta mögött bezsélek!!!Szerintem ez mindekivel így van!!!legaláb is a lányoknál
2009. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

önmagában a kiabálás szerintem általános a kamaszoknál...de ez hogy elmész otthonról...fura.

amúgy bírom, hogy az előttem válaszoló ki van akadva, hiszen ő a pasijával msnezik, miért kapcsolná ki a gépet, ha az anyja azt mondja???? az ilyenektől vagyok rosszul komolyan...tudom milyen, én is voltam kamasz, de ennyire ne gondoljátok magatokat nagynak...a szüleitek döntenek. ennyi.

2009. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

11 évesen még nem kéne ordítozni

valahogy le kéne vezetned a feszültséget, kezelni tudni az agressziódat

menj el pszichológushoz

vedd lazábban az életet, több humorral

2009. aug. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 11 éves koromban sosem ordibáltam anyámmal, kaptam is volna egy büdös nagy pofont... Néha most (15 évesen) megemelem a hangom akaratlanul, ha valami nem igazán úgy sikerül ahogy szerettem volna, de utánna mindig bocsánatot kérek.


msnezős csaj: Szerintem anyukád azért szeretné hogy kikapcsold a gépet, mert szeretne veled beszélgetni... Ha 21:00-ig dolgozik, nem osk időt tölthet veled...

2009. aug. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!