Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell mindenért órdítani...

Miért kell mindenért órdítani velem?

Figyelt kérdés
Tegnap is lemostam az asztal (üvegasztal) és maszatos lett ma mondta apu "Tiszta gyuva az asztal,nem igaz nem lehet lemosni" erre mondtam,hogy tegnap lemostam ő:" hát épp ezaz,Te mocsgoltad így be (órdítva)" pedig én jót akartam és tegnap én tényleg szépen mostam le. erremondta "Ha visszajövök összepakolom az egész konyhát" midnd azért mert tegnap főztem,meg segíteni akartam
2009. júl. 24. 16:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy eddig nem válaszoltam most értem haza!

Nem anyukámmal apukámmal nagybátyámmal élek,nincs tesóm.

Hát akkor ez nem csak nállunk van így.Nállunk még az van ha neki rossz napja van mindenkinek legyen rossz kedve és fordítva.Egyébként ha nem ordít nagyon kedves és szeretm,de amikor ordít annyira rossz ,hogy én mindent amit tudok megteszek neki Ő meg leordít értem.Amugy Ő is amit tud megad nekem,de ez az ordíbálás nem értem :(

2009. júl. 26. 14:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem olyan a munkahelye, hogy felhúzzák idegileg? Lehet, hogy tele van ideggel és észre sem veszi, de a családján tölti ki. Meg kellene vele ezt beszélni amikor jó kedve van, csak vigyázz, hogy fel ne húzd. Járjatok el néha kikapcsolódni (pl. horgászás, szalcsisütés, séta, bográcsozás stb). Sok sikert
2009. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kicsinek is ilyen volt.

És tatám már leült vele beszélni,de monta apu,hogy nem tud mit csinálni mikor valami van mindenen felhúzza magát és muszály ordítania.DE már felnőtt visszafoghatná magát szerintem mikor a 13 éves lánya is ilyen "idegbeteg" ,mert én is mindenen felhuzzom magam és gyorsan ideges leszek,de visszafogom magam és megpróbálok lenyugodni magamban.Ha meg leordítok valakit pl. uncsitesómat akkor meg elmondom neki miért és bocsánatot kérek meghívom valahova,de ez nem sürűn szokott előfordulni és ha elkezdek ordibálni akkor közbe hallgatom magam és magamba gondolom most milyen vagyok már és abbahagyom lenyugszok.És ha Én visszatudom fogni magam apu miért nem?

2009. júl. 26. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!