Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért én vagyok a rossz...

Miért én vagyok a rossz mindenért?

Figyelt kérdés
Miért nem hallgat meg senki, ha valami bajom van, és miért akar mindenki rajtam lógni foglalkozás címén, amikor egyedül kívánok lenni? Miért mondják azt, ha elmondom valami problémámat valakinek, hogy fogjam be a pofámat, és ne hisztizzek, bírjam ki? Miért vagyok mások szemében egy önző, hisztis, gyerekes senki, amikor nem... miért vernek meg az úgynevezett barátaim, és miért szidnak, amikor azt mondják, hogy szeretnek? Miért az én hibám minden még akkor is, amikor nem én tehetek róla? Miért kell barátilag úgy megverni, hogy ne tudjam felemelni a kezemet napokig? Miért kell azzal zsarolni, hogyha oda merek menni bárkihez is, akkor egyedül hagynak? Miért kell mindig kiabálni velem, ha egyszer attól nem lesz jobb, csak rosszabb? Miért csodálkoznak a felnőttek azon, hogy jobban szeretek egyedül lenni, mint egy általános társasággal? Miért kell lenézni azért nekik, mert nekem nincs osztályon belül legjobb barátom? Miért gyűlöl a testvérem? És én miért érzem úgy, hogy már nem tudok bízni?
2010. nov. 10. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Minden társaságban van valaki akit piszkálnak. Van az úgy hogy valaki akit szeretünk nagyon meg bánt akaratlanul is. A barátaid akik megvernek és közben szeretnek, azért teszik, mert a társaságból Te vagy az egyetlen akit lehet piszkálni. Ismeretségi körömben nekem is van ilyen. A volt osztályomban az egyik fiút mindennap ütötték piszkálták, szeretetből! Ha valami baja lett volna akkor mindenki mellé állt volna. De van olyan is hogy már annyira jó viszonyban vannak, hogy egy verekedés, agy beszólás nem tesz semmit. Nem tudom úgy leírni hogy megértsd. De ha azt mondják, hogy szeretnek akkor szeretnek hidd el. A testvéred sem gyűlöl igazából. A szíve mélyén biztos vagyok benn hogy szeret, még akkor is ha nem mutatja. Nem tudom hány éves vagy, de régebben a testvéremet én is mindig bántottam, de már nem veszekszünk soha. Ez a korral járt.

Fel a fejjel. : )

16/L

2010. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz, amit mondasz. Általában én vagyok a baráti társaságomban az, aki másoknak megjegyzéseket tesz, és nem is szeretnek ezért. De ez van. A válaszodat köszönöm.
2010. nov. 10. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
azért piszkálnak aranyom, mert hagyod magad.. olyan keménynek kéne lenned, mit a székrekedésnek. ha egyszer beszólsz nekik, akkor majd rádöbbennek hogy ki is vagy kisanyám ;) elég annyit mondanod hogy mért nem takarodsz vissza anyádba???!
2010. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább piszkáljanak, de én nem fogok így beszélni. Értelmiséget tükröz az, ha valaki ezzel intézi el az ügyeit... tudom, hogy jót akarsz, mert mostanában csak így lehet beszélni a másik emberrel, de akkor én nem fogok. Nem is szeretem őket... olyanokkal szeretnék beszélni, akikkel érdemes, nem olyan állatokkal, akik csak a káromkodást értik.
2010. nov. 11. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetnek igazi barátok:S

Keress másokat:)

Hány éves vagy?Fiú vagy lány?

2010. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ki tudja...

egyébként lány vagyok, 13,5 éves.

2010. nov. 13. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!