Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csődöt mondtam mint szülő...

Csődöt mondtam mint szülő megbukott a gyerek 15 éves. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Olyanból bukott, ami nem az erőssége?

Én anno tesiből buktam meg, ...

2012. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Le kell ülni beszélgetni. Miért nem érdekelte a tanulás? Mi az elképzelése a jövőjéről?
2012. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy csőd, én is buktam akkor matekból, összeszedtem magamat, átmentem a pótvizsgán.
2012. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a te hibád. Milyen tárgyból bukott meg? A többiből hogyan teljesített? Mert, ha van egy tárgy amit nem szeret, de a többiből jó, akkor nem gond. Pótvizsgán még átmehet. Ajánlott lenne egy magántanár, aki felkészíti.
2012. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyiban vagy hibás, hogy most szembesültél a végeredménnyel. Tudom, a kamaszok nem szeretik, ha faggatják őket a suliról. De azért februártól tudnod kellett volna, miként áll a gyerek az iskolában?
2012. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül mondtál csődöt. Attól is függ, hogy egyébként milyyen tanuló a fiú. Ha többiből nem áll a bukás szélén, akkor lehet, hogy nem az erőssége, van ilyen. Na, és akkor most jöhet az, hogy miért nem vetted észre, és miért nem vitted tanárhoz. Na, de én ismerek olyat, aki magántanárhoz is jár, figyel is órán, mégis meghúzták évvégén.


Egyébként 1 tantárgyból nem vészes a felkészülés, általában át szoktak menni.

2012. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már miért mondtál volna csődöt?
2012. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Néha a tanáron is elég sok múlik én most vizsgáztam és próbált megszivatni a vizsgabiztos előtt csak rácseszett. Ugyhogy nemcsak a gyerekeden múlott hidd el.
2012. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

olyan szinten mondtál csődöt, hogy nem most kell észbe kapni, hanem év közben is foglalkozni kell a szerencsétlen kölköddel, meg észrevenni, hogy nem tanul, vagy nem érti, magántanárt keresni, bemenni a suliba, megoldást keresni


olyan ez, mint amikor elszállt a chf, és nem tudsz fizetni akkor bemehetsz a bankba is egyezkedni, vagy megvárhatod amig jön a végrehajtó

te most az utóbbit választottad

2012. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Szász Ági ***** válasza:
96%

Én is szülő vagyok és én is megbuktam 15 évesen. Évet is ismételtem, mert nyáron sem tanultam. Nagyon jó osztályba kerültem, akikkel 20 éve összejárunk. Nem lehet, hogy nem érzi magát jól a mostani osztályközösségben?

Semmiképp sem mondtál csődöt! Segíts neki, ha kéri, fogadj mellé tanárt, ha látod, hogy javítani akar, de ha nem, akkor ismételjen évet, nem lesz tőle semmi baja. Sőt, lehet, hogy még segít is egy új közösség.

2012. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!