Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy 12 évesen...

Normális, hogy 12 évesen gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy azért akarok, hogy szexeljek meg stb. mielőtt lehurrognátok! Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok még és nem is lesz gyerekem még sokáig csak kíváncsi vagyok, hogy ez normális-e?
2009. júl. 6. 14:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy normális. Az anyai ösztönök már egészen kislányoknál is működnek, amikor eljátszák, hogy ő a babája anyukája, megeteti, lefektetei, bepelenkázza. Természetes, hogy benned is működik ez, sőt az a legjobb benne, hogy azokból lesznek a legjobb anyukák, akik már kislányként is vágytak erre. És az meg külön jó, hogy úgy gondolod, hogy a szex még ráér, ebben is teljesen igazad van. Klassz kislány vagy, örülnék, ha ilyen gondolkodású lányom lenne majd!
2009. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia ezek szerint én nem vagyok normális xD

13 éves lány vagyok,de én nem tudom mit csinálnék ha most gyerekem lenni uhh borzalmas lenne majd 10-11 év múlva jó lesz,de most pfff..nem téged akkarlak megsérteni,csak írom,hogy én akkor nem vagyok normális :)

Olyn rossz lenne itthon lenni most vele itt szenvedni melette stb... mondjuk a fősulit elvégzem lesz munkám esetleg kiköltözzök külföldre és akkor jó lesz normális állás melett,de most hazudozni is kéne neki legalábbis nem hinném,hogy at mondanám,hogy kicsim aztán a suliba/oviba kérdezik tőle hány évesen szült az anyukád?13 éves volt elég érdekes lenne anynukám 18 évesen szült.De én még 18 évesen tanulni szeretnék és nem gyereket nemhogy még most.Lehet,hogy stréber vagyok mondjuk a suli hallatán elfog a hányás és utálok tanulni,de mésig 5-ös tanuló vagyok,mert tudom,hogy ha családot szeretnék és megszeretnék élni akkor tanulnom kell :S hát igen.Azt,hogy normális-e a te helyzetedbe?Azt ahogy olvastam egyértelműen normális és akkor az én helyzetem meg nemnormális jó tudni :) további szép nyarat ;)

2009. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Nem azt írta a kérdező, most azonnal akar gyereket és holnap már szülne és gyereket nevelne, hanem hogy már most vágyik egy babára. Azért a vágy és a megvalósulás között még nála is eltelik reméljük minimum 10 év:) Szóval nyugi, Te is normális vagy!:)
2009. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok (a nem babás):

Nem is ugy gondoltam,hogy 9 hónap múlva anya szeretne lenni,hanem ugy,hogy már most szeretne anyuka lenni már várja,hogy az legyen,na és én nem vágyom még rá egyáltalán :) majd a suli meg a bulik után vágyom rá egy munka melett ;) jó tudni,hogy Én is normális vagyok :)

2009. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szia én is 12 vagyok és én is szeretnék gyereket! anyám azt mondja ha felnősz neked is lesz!
2009. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze, gyereket mindenki akar főleg hogyha a képben van valami kisebb rokon akit nagyon szeretsz, de ne félj ez teljesen normális majd rájössz hogy ez még idő...... :)
2009. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. Én is ennyi idősen szerettem volna és most is szeretnék de sajnos még mindig fiatal vagyok hozzá 16 éves. Bár már vannak olyan velem egykorúak akinek van gyermeke de én még várok. Szerintem 24 évesen lesz gyerekem vagyis én akkor szeretnék...jaj de az még 8 év.
2009. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Szerintem Normális:)Persze hogy szeretnél gyereket de fogadjunk hogy néhány év múlva szeretnél majd de nem rögtön:)

Én is igy voltam!ÉS most még élni szeretném az életem, el szeretnék lenni a párommal nagyobb felelőség nélkül:)Majd erer te is rá fogsz jönni és késöbb szeretnél majd babát:)

2009. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Persze h normális. Mi nők/lányok ilyenek vagyunk általában :D

16 éves vagyok és nagyon várom már h legyen kisbabám pedig nincs barátom és nincs is kialakulóban, csak szeretnék már huszonéves lenni, hogy babázhassak :)

2009. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia a tesómnak is folyton babázhatnékja van :), de most még szerintem érd be kisebb tesóval, unokahúggal vagy ismerős gyerekével. :-)
2009. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!