Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy 12 évesen...

Normális, hogy 12 évesen gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy azért akarok, hogy szexeljek meg stb. mielőtt lehurrognátok! Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok még és nem is lesz gyerekem még sokáig csak kíváncsi vagyok, hogy ez normális-e?
2009. júl. 6. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, milyen színű a bőröd...
2009. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
37%
xD
2009. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Normális igen. Semmi baj, majd lesz gyereked.
2009. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem cigány vagyok ha erre gondoltál! Azok egyébként megse kérdezték volna...
2009. júl. 6. 14:52
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Egészséges, éppkézláb, majdan nővé cseperedő leány vagy. Így helyes.
2009. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
87%

12 évesen még ne akarjál gyereket! xD

gondolkodni nem tiltott dolog hogy jaj majd lesz kisbabám :)

én kaptam ennyi idősen egy játékbabát ami tök igazi volt,sírt meg nemtom..tetszett is a dolog, ennek már lassan 4 éve azóta érettebb lettem és sok dologra jöttem rá, pl hogy mennyi hátránya van..na meg a felelőtlenség amilyenek a mai fiatalok..pff xD

2009. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy normális! Ezen tényleg ne aggódjál, működnek a hormonok, de tapasztalatból azt mondom pár hónap múlva már el is felejted. De azért tényleg kontroláld magad, ne legyen nagyobb a kísértés. Gondolj arra, hogy majd egyszer lesz kisbabád , kb. 10 év múlva és addigra te elvégzed a sulit, megpróbálsz állást keresni, hogy legyen miből eltartani a csöppséget. :) Tanulj sokat, és játsz! :)

16/L

2009. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
*játssz bocsi :)
2009. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Nincsen semmi baj, az én hugom amikor még pici volt és megkérdeztük, hogy mi lesz ha nagy lesz azt felelte, hogy anyuka. Ez ugyanaz, mint amikor babázol. Felkészülsz az anyaságra. Semmi baj ezzel :)
2009. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
24%
tanulj!most ez a legfontosabb!szorakozz nem kell még szexeli ráérsz17-18éves korodban is !!!!!!!!
2009. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!