Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 évesen jó nyári munkalehető...

15 évesen jó nyári munkalehetőség. Ti mennétek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.A városban,ahol lakom,van egy diákmunka-közvetítő szervezet,és 15 éves kortól lehet náluk dolgozni nyáron.Többféle munka van,amit én kinéztem az "csomagolás,minőségellenőrzés",lányoknak ajánlják.2 hetet szeretnék dolgozni,keresnék majdnem 40.000-t,de szüleim nem nagyon akarják engedni,mert hogy ennyi idősen még ne dolgozzak,csak szórakozzak nyáron,stb.De mégis,lenne egy kis nyári elfoglaltságom,és anyagilag sem állunk a legjobban,jól jönne.

szerintetek?


2012. máj. 3. 15:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem rossz ötlet én szerintem mennék ha annyi idős lennék de addig még van egy pár hónap. Mondjuk nem tudom, hogy hol adnak 2hétér 40.000-t mikor néhány embernek az majdnem a havi keresete vagy csak közelít hozzá esetleg nem sokkal több..
2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
535 ft egy óra.napi 8 óra,heti 5 nap munka...
2012. máj. 6. 16:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Először az én szüleim is furán néztek rám, amikor 9. osztály végén megmondtam, hogy elvállaltam egy nyári munkát. Azzal érveltem, hogy így nem nekik kell kifizetni a tankönyveimet, tudok magamnak sulikezdésre néhány új ruhát vagy cipőt venni, így egy csomó terhet leveszek a vállukról. Aztán belátták, hogy igazam van. :)

Szerintem menj csak! Így ha valamire vágysz, meg tudod venni magadnak. :)


27/L

2012. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én régen minden nap kint dolgoztam, pedig volt sok pénzünk. Ez nem pénz kérdése. Én igen engedném.


38F

2012. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!