Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi esélyük van ha ausztriá...

Mennyi esélyük van ha ausztriába akarnak menni éttermekbe, szállodákba h van e munkalehetőség? Nyelvet nem beszélnek

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm és párja tervezi ezt. Kirúgták őket a munkahelyükről(gyárból),felmondták az albijukat,mert a tulajnak kell a lakás,és úgy döntöttek h útnak idnulnak.
2012. ápr. 27. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nyelv nélkül? szerinted?
2012. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én is ezen vagyok ki akadva. Azt mondják h mivel itt nincs más munkalehetőség,muszéj vmit lépniük. Olyan éttermeket,szállodákat keresnek ahol magyar vezetőség van.
2012. ápr. 27. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

hiába van magyar vezetőség. mit akarnak ott csinálni? oké tudom a mosogatás a módi mindig. De akkor is, ilyen helyen kell tudni kommunikálni az emberekkel.


ők tudják....

2012. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajna nincs esélyük. Nekem is több ismerősöm próbálta ezt, de mind hazajöttek, mert mindenhova nyelvet beszélőket vettek fel.

Esetleg javasold nekik, hogy próbálkozzanak Győr, Sopron környékén. Ott nincs nyelvprobléma, és talán jobbak a lehetőségek, a határ közelsége miatt.

2012. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 2 hete kezdtem ausztriában egy panzióban, mint mosogató és takarító, németül nem beszélek, illetve csak minimálisat, de mégis felvettek, igaz ismerős útján. A főnököm tud angolul, én is, ezért van közös nyelv. De ha nincs ismerős, akkor nem lehet állást kapni nyelv nélkül.
2012. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyelv nélkül semmi esély.Még jelentkezni se tudsz.

(de nem is értem,aki járt iskolába tanult legalább 1 nyelvet. Ha angolul tanultál akkor menj angol nyelvterületre)

2012. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül sehova sem kellenek. Konyhai mosogató ma már majdnem hogy nem létező munkakör.
2012. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!