Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Állandóan kicikiznek hogy...

Állandóan kicikiznek hogy csak lányokkal barátkozok?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves fiú vagyok és állandóan cikiznek,bántanak más fiúk hogy csak a lányokkal barátkozok, szívesebben töltöm az időmet a lányokkal. Egyetlen egy fíú barátom sincs ellentétben a lányokkal.És jobban ki is jövök a lányokkal Persze senkivel se olyan kapcsolatba csak simán barát. Szóval emiatt folyamatosan cikiznek. Szerintetek ezen van cikiz való?

2012. ápr. 26. 17:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem,bu zi vagy csak nem tudsz róla.
2012. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szard le őket nagy ívből.:D Nálunk ugyanez van. Utálom a fiú osztálytársaimat mert gyerekesek és nem normálisak. Engem is cseszegetnek de nem túlságosan tud érdekelni. Lányokkal tök jóba vagyok. De én nem azért vagyok velük mert tetszik valaki(mivel van barátnőm) csak jobb társaság sokkal és lehet velük értelmesen beszélgetni:D

14/F

2012. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!