Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Állandóan kicikiznek hogy...

Állandóan kicikiznek hogy csak lányokkal barátkozok?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves fiú vagyok és állandóan cikiznek,bántanak más fiúk hogy csak a lányokkal barátkozok, szívesebben töltöm az időmet a lányokkal. Egyetlen egy fíú barátom sincs ellentétben a lányokkal.És jobban ki is jövök a lányokkal Persze senkivel se olyan kapcsolatba csak simán barát. Szóval emiatt folyamatosan cikiznek. Szerintetek ezen van cikiz való?

2012. ápr. 26. 17:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azt azért ved számba hogy sok lány nem azért barátkozik fiukkal mert jó fej hanem mert fiú.Megértem am hogy jobban kijössz e velük de szt. kéne neked egy fiú barát is egy lánynak mégse mondhatsz el mindent nem lehet olyan belsőséges a viszony ahogy mi lányok megértjük egymást biztos van ilyen fúknál is:)

De nem kéne hogy emiatt cikizzenek sokan vannak így mint te:)

2012. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok én is, de már nem kamasz, viszont egészen kiskoromtól szívesebben barátkoztam lányokkal, mint fiúkkal.
2012. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van egy fiú aki csak velünk van. Vannak fiú barátai is, de suliban ált. velünk van. Focizni nem szeret. Bár szerintem régebben még azért lógott velünk mert tetszett neki az egyik barátnőnk ...


Szóval Csabi te vagy az ?! :D 13/L

2012. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, mi csak azt mondjuk, hogy friendzoned lesz a srác, és elvesztette az esélyét a csajoknál, de az csak a csordaszellem miatt van... ÉN speciel barátkozom lányokkal, fiúkkal egyaránt, habár fiúkkal több közös téma van. (Teszemazt motorokat szeretem, egy lányt ismerek, aki szereti a motorokat, fiúkból 30-at... Mondjuk azért a lányért oda is vagyok...) Na, de a lényeg, hogy ha csak egyedül vagy a sok lány között, akkor az tényleg fura, de ha lenne egy haverod, aki szintén barátkozna lányokkal, akkor már sztem nem cikiznének. (Amúgy én sosem tudtam focizni, VB-t nézem, de nem az én sportom... Most nem fogom leszólni, nincs bajom vele, csak nem szeretem, szerintem a férfiak sportja a jéghoki, és errefele van egy-két rajongó rajtam kívül is. És így is a fiúknál és a lányoknál egyaránt népszerű vagyok.)
2012. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki,pedig veled egykorú vagyok! :) Ennek inkább örülj,de sztem ott legbelül tetszik az egyik lány. Amúgy ha nem vagy a fiúkkal bunkó és elutasító,akkor nem gond,de mint mondtad is vannak fiú haverjaid is. De hidd el,lesz amikor majd inkább a fiúkkal beszélsz meg néhány dolgot... :) Ha vki leb*ziz,mond meg neki,h legalább csini lányok vesznek körül. :D Amúgy nálunk is van egy ilyen srác,csak Ő ad is magára. Zselézett haj,jár edzeni és jóképű is...:)

A focis válaszolónak: Ne nézz le senkit,mert nem mindenki géniusz...Nekem sincs semmi tehetségem egy sporthoz se...Van amikor tényleg még a labdába SE tudok rúgni,csak megy a lábam a levegőben,bár én lány vagyok. De fiút is ismerek ilyet... Én támogatlak! :)

2012. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen, valóban tetszik az egyik lány. De szerintem ez már sokaknak feltűnt. Pl.: törin meg bioszon mindig ügy kell ülni hogy kettes padokba egy fiú egy lány mivel nincsen annyi laptop hogy mindenkinek jussos és én mindig ugyan az a lány mellé ülök :) Amúgy én se vagyok egy sportos alkat. Focizini úgyahogy tudok de nagyon béna vagyok benne. Úszni járok meg néha esténként kijárok kocogni így nyáron meg tavasszal.
2012. ápr. 27. 21:50
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van egy srác aki szinte csak velünk, csajokkal lóg. Szerintem nem baj, mindenki barátkozzon azokkal, akiket bír.

14L

2012. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

nincs ezzel semmi gond, nem minden fiú egyforma, csak ezt még a korodbeliek nem mind fogják fel.

az én legjobb barátom is ilyen, mint te, nem szeret focizni, sokan azt hiszik rá, h. meleg, pedig csak nem egészen olyan, mint a legtöbb fiú.

2012. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok és én meg pont, hogy a fiúkkal vagyok szívesebben..és jóval több időt töltök velük suliban mint a lányokkal

szerintem ebben nincs semmi cikizni való habár lehet, hogy néha nem ártana odamenned hozzájuk

2012. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mus musculus ***** válasza:
Ember, ne hagyd már, hogy mások szabják meg, kihez szólhatsz hozzá! Úgy rühellem ezt az átlagtól eltérőt és abnormálist keverő felfogást, körüllengi még a GYK-t is! Én személy szerint olyan típusú lány vagyok, aki fiúkkal ért könnyebben szót, néztek már leszbinek is emiatt és őszintén szólva képtelenség tartani az "egyik füleden be, másikon ki" elvet ilyenkor. Ha másképp nem megy, szólj be nekik, de semmiképp ne vesd alá magad az irányításuknak! (Ki a francok ők?)
2012. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!