Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Állandóan kicikiznek hogy...

Állandóan kicikiznek hogy csak lányokkal barátkozok?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves fiú vagyok és állandóan cikiznek,bántanak más fiúk hogy csak a lányokkal barátkozok, szívesebben töltöm az időmet a lányokkal. Egyetlen egy fíú barátom sincs ellentétben a lányokkal.És jobban ki is jövök a lányokkal Persze senkivel se olyan kapcsolatba csak simán barát. Szóval emiatt folyamatosan cikiznek. Szerintetek ezen van cikiz való?

2012. ápr. 26. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

irigykednek rád :)

Kivéve, ha te magad vagy elutasító, barátságtalan a fiúkkal, mert az tényleg gáz.


De gondolom, azért vannak legalább haverjaid a fiúk közül is, vagy nem? Majd meglátod, lesz még sok minden, amit legszívesebben egy fiúval beszélsz meg, és nem egy lánnyal.

2012. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát úgy akikkel jóban vagyok vannak de nem túl sok. elutasító nem vagyok csak nem szoktam úgymond foglakozni a fiúkkal. Pl.: ha látom hogy ők fociznak vagy egy asztalnál beszélgetnek akkor én nem megyek oda hozzájuk hogy a lányokkal játszok,beszélgetek.
2012. ápr. 26. 17:52
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocsi az az utolsó "hogy" nem illik oda. inkább így: ha "látom hogy ők fociznak vagy egy asztalnál beszélgetnek akkor én nem megyek oda hozzájuk inkább a lányokkal játszok,beszélgetek."
2012. ápr. 26. 17:53
 4/22 Problem2 ***** válasza:
20%

Pedig szerintem a focizás alap dolog a fiúknál ,igaz én olyan iskolákban,osztályokban jártam/járok ,ahol sikk dolog a focizás ,vagy mindenki konyít valamennyit a focihoz ,még ha játéktudása nem éppen a legjobb.A te korodban az ilyen gyerekeket "leb.u.z.i.z.tuk" ,akik csak a lányokkal voltak ,ahogy a te társaid is teszik.Nem voltunk rá irigyek ,mert mi is barátkoztunk lányokkal ,csak furcsa volt látni ,na.:D

Természetesen ez nem jelenti azt ,hogy te homokos vagy ,sőt!De a te korodban még a fiúk inkább a fiúkkal tudnak jobban szót váltani.

Így 18 éves fejjel még mindig egy kicsit lenézem azt ,aki nem tud belerúgni a labdába vagy labdaérzéke a 0 közelében van vagy nem is érdekli a foci.Sajnos.

2012. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyunk egy korosztály, de a mi sulinkba is van egy figura(legalább is ez az egy feltűnő) aki mindig lányokkal van. Ilyen tipikusan igénytelen kinézetű, igénytelen öltözködésű emberke, és állandóan ott lóg a lányok körül mg ölelgeti őket, kicsit olyan röhejes jelenség. Vagy nem is tudom. Irigy meg nem vagyok rá, nincs rá semmi okom.
2012. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
bálint te vagy az ? :)) ????
2012. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem Kornélnak hívnak?:)
2012. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok Bálint se Kornél. :)
2012. ápr. 26. 19:34
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

szia! szerintem ez jó, nem ciki.:) miért lenne az? sok fiú nem képes barátkozni (nem udvarolni!) a lányokkal. bár az is igaz, hogy irígyek. a fiúknak (általában) nem egy ((vagy pár)) bestfriend-jük van, hanem van nekik a "banda" kb 5-10-en együtt mennek suli után enni, stb.

én mint lány legalábbis így látom az osztálytársaimat. együtt hülyülnek.:)))

14/L

2012. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
szerintem sem gond, bár lehet ha ez miatt lenéznek a fiúk vagy irigykednek. egyik osztalytarsam is inkább lányokkal van el, s ezért is bu.zizzák le néhányan :SS, lehet ha azért inkább lányos mert 2 lánytesója van
2012. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!