Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretitek azokat a számokat,...

Szeretitek azokat a számokat, amiket szüleitek hallgattak kamaszkorukban?

Figyelt kérdés
Kamaszok válaszát várom.

2012. ápr. 26. 09:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem. Szüleim többnyire csak rock-ot hallgatnak, én meg többnyire csak rap-et :)
2012. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lányom ugyan még "csak" tizenöt éves, de tudom, hogy rendszeresen hallgat Hobót, Abba-t, Phil Collinst és nagyon szereti. Bár ezt nem hangoztatja az osztálytársai előtt, azok talán azt sem tudják, kik ezek és milyen zenét játszanak :-)

2012. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

én nagyoon:)

szinte csak ramones-t,beatles-t,oasis-t és ilyesmiket hallgatok:D

2012. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is :)

Boney M, Abba stb

2012. máj. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 1. 06:59
 16/20 anonim válasza:
63%

Szép Napot Kívánok!

Igen! Nagyon is! 22 éves vagyok és ki nem állhatom a mai ,,zenéket,,! Kedvenceim: Hungária,Komár Laci,R-go, Doly Roll,Máté Péter,Szécsi Pál stb.....

Sajnos az én korosztályom nagy része ezeket a zenéket már nem hallgatja....Ehelyett 12,13 évesen már sokan isznak, cigiznek stb...Nem tudom mi lesz, ha majd felnőnek....

Üdv

2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

az ivászat és a cigaretta hogy jön ide? bírom, hogy minden tinédzserekhez szóló kérdés kapcsán erre terelődik a szó..


a kérdésre válaszolva; igen, van, amit szívesen hallgatok (Beatles, Rolling Stones, Alvin és a Mókusok, Deep Purple, Nirvana, Cseh Tamás, The Buzzcocks, Patti Smith, Janis Joplin, stb. de vannak, amiket ki nem állhatok, ilyenre példa az Abba.

2012. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
A kérdésre is válaszoltam! És remélem megengeded, hogy leírjam a véleményem!!! Köszi
2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Még annyit hozzátéve önkritikusan: igaza van az előzőnek, hogy ez , hogy jön ide, nem ez volt a kérdés! Ha Kedves Válaszoló, ha megfigyelted bőséggel válaszoltam a kérdésre, és a végén hozzátettem egy olyan sajnálatos dolgot, ami kapcsolódott a logikámhoz. Remélem a Kedves Kérdező elégedett a válaszommal!

További Szép Napot!

2012. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Természetes elégedett vagyok a válaszoddal Kedves utolsó válaszoló! :) Köszönöm szépen Neked is, és mindenkinek!!! :)
2012. júl. 3. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!