Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Már csak egy gimnázium maradt a lehetőségem, hogy felvegyenek, mert amiket bejelöltem az egyiknél fent se vagyok az ideiglenes listán, a másiknál pedig 200valahanyadik helyen állok... Szerintetek van -e esélyem arra, hogy felvegyenek abba a gimnáziumba, ami már az utolsó reményem, hogyha a 78. helyen vagyok és 30 gyereket vesznek fel? Lehetséges -e az, hogy kiesik előttem 48 gyerek?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2012. ápr. 5. 18:33
 1/4 nittababy ***** válasza:
100%
én szerintem van még esélyed de nem hiszem hogy az első 48 embert veszik fel hanem válogatnak!!!és ha így van akkor van esélyed
2012. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én századik voltam tavaly a sorban. és felvettek. Ne aggódj. Rengetegen kiesnek előled.
2012. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod mennyien esnek ki ? persze van remény de az függ attól is milyen suli milyen szak pl általánost mindeki meg jelöli ergo sokan esnek ki de mondjuk kétanyelvűt csak az jelöli aki oda akar menni
2012. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze,van aki második,harmadiknak jelöli meg,és ha felveszik az előtte levő helyre,akkor alapból már 1 hellyel előrébb vagy!:)
2012. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!