Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek lehet esélyem nála?

Szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon-nagyon tetszik. Egy osztállyal jár fölöttem, egész jóban vagyunk. Kb. minden második lány szívesen járna vele. Egy haverja mondta nekem, hogy folyton rólam beszél. És nekem van egy jó pletykás barátnőm, aki odament hozzá a koripályán és megmondta, hogy bejön nekem, a fiú pedig elkezdett táncolni és azt mondta, hogy majd intézkedik.. Szerintetek van esélyem nála?

13/L


2010. dec. 12. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

áá nem szoktak általánosba a fiúk így kisebbekkel járni...

LEgalábbis nálunk.Főleg nem 7.-8.De máshol is így lehet

2010. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 6ikos vagyok a fiú pedig 7. Sokan vannak, akik más osztályokból járnak. Pl. egy oszt.társamnak 5ikes barátnője van
2010. dec. 12. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha minden 2. lány szívesen járna vele akkor azért ne nagyon reménykedj
2010. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem nincs számdol ki


2második lány= 2l

1fiu= 1f

világon összes lány

2 milliárd lány-> 1 fiú

2010. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2'l/3,14=1f-2milliárd-l*13/L
2010. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De most vegyük a felsős lányokat a mi sulinkból+az ő ismertségi köre
2010. dec. 12. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok nyolcadikos.

És a fiúk nem igazán járnának fiatalabb csajjal.

Az osztálytársaim is max évfolyamtársakkal jönnének össze, de fiatalabbakkal semmiképpen.

És ha tényleg annyi csajnak tetszik, akkor több, mint valószínű, hogy az idősebbek közül fog választani.


14/l

2010. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xĐ Nálam meg a barátomnál meg pont úgy van, hogy 6 évvel idősebb nálam xD Van esélyed rá, mert csak az ciki, ha a fiú fiatalabb
2010. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!