Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szeretnék rajta lenni a...

Nem szeretnék rajta lenni a ballagási tablón. Van ennek valami külön "eljárása"?

Figyelt kérdés

Az ofő. azt mondta: "Nem erőszak a disznótor" de az igazgatóhelyettes szerint így nem ballaghatok le.

Mi a teendő ilyenkor? Volt már valaki ilyen helyzetben?


2012. márc. 23. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tablónk sem volt :D

Ne fizess be, és kész. (gondolom, nem ingyen van)

2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem.


szerintem ez abszolút önbzöség részedröl, mert nem te vagy az egyetlen aki kiváncsi rád, hanem a többiek is. Módja iratkozz ki most az iskolából ne ballagj el.

azért mert tiniként a hromonjaid tobzódnak és nem akarsz rajta lenni, attól még nem kell mások dolgát elrontanod.


egy tabló kb olyan dolog hogy amikor jelentkeztél a suliba ez is benne a volt az iskolai pakkban, kilépni nem lehet belöle, ezt vállatad az iskolába iratkozással.


Olyan mint mikor elmész majd valahova dolgozni, ahol egyenruát kell hordani, de te vagy az egyetlen aki nem akarja azt hordani.


egy iskola csapat munka, és ha még rossz is a közösség akkor is egyek vagytok.


anyád helyében jól nyakon vágnálak és elgondolkodnék mit rontottam el hogy képtelen vagy csapatban dolgozni, élni, és azt tenni amit kell ilyenkor.

2012. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az ok ami miatt nem leszek rajta a tablón nem hiszem, hogy az én bűnöm. Nem merem leírni nehogy felismerjenek.
2012. márc. 23. 20:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem ertem. Nem szeretnel rajta lenni, vagy nem leszel rajta, de ennek nem Te vagy az oka?


Amugy nalunk senki sem akart rajta lenni, ezert mindenki aldozatot hozott es rajta volt. :)

2012. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rajta lehetnék de nem szeretnék. A lényeg annyi, hogy volt egy balesetem ami miatt átmenetileg a fél arcom eltorzult. Akár hiszitek akár nem.
2012. márc. 23. 20:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Privibe nem írod le az okot?Mert érdekelne és talán válaszolni is tudok:)
2012. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben meg lehet érteni, ha nem akarsz rajta lenni. De a képeket lehet retusálni is, vagy fotóztathatod úgy magad, hogy az egyik oldal látsszon csak.
2012. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez az oka, akkor tegyél fel magadról egy régebbi képet. Biztosan találsz megfelelőt. Ha nem, akkor mai technikákkal, leginkább photoshoppal ezt is meg lehet oldani.


Amúgy a ballagásnak és az érettségizésnek semmi köze a tablóképhez, ezt nem kötheti az iskola ilyen feltételekhez, csak tanulmányi eredményhez/teljesítményhez.

2012. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben szerintem indokolt, hogy nem szeretnél rajta lenni. Próbáld megbeszélni velük, hogy egy olyan képet tegyenek oda, ami a baleseted előtti, de nem változtál rajta sokat.

Ezt meg kell érteniük, hiszen olyan nincsen, hogy azért nem ballaghatsz el, mert nem akarsz a tablón lenni. Ez röhejes és alattomos. Próbálja megakadályozni...

Lehetetlen lenne. :)

Szóval beszéld meg velük, ha nem értik meg, akkor szimplán ne fizesd be a pénz és ennyi.

Így is - úgy is elballagsz, ha rajta vagy a tablón, ha nem.

2012. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy erre téged ilyen formában kényszeríthessenek. Beszélj az igazgatóddal, természetesen az, hogy elballagsz-e, az érettségi eredményedtől függ többek közt, a tablótól semmiképp. :) Nyugalom, meg fog oldódni! :)
2012. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!