Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Kamaszok, ötlet?

Kedves Kamaszok, ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok, és középsulis. Szakmáról mentem át egy intenzív érettségi osztályba.(Ebben az évben kezdtem). Minden rendben volt, mindenkivel tök jól kijöttem. De most a legjobb barátnőm, és azzal plusz 2 lány teljesen elfordult tőlem. Ez a barátnő olyan volt mint a tesóm, volt hogy úgy szórakoztunk hogy össze vissza sértegettük egymást :D, na a lényeg az hogy múlthéten kölcsönakartam kérni tőle vmit, de nem adta, tök korrekt indokkal, de poénból le bunkóztam. De ezért most nem szól hozzám...stb. De szerintem ez előtt is volt velem problémája, mert látszott. És így a lányok teljesen kirekesztettek:(. Mi tévő legyek? Előre is köszönöm hogy ezt végigolvastad.
2012. febr. 22. 16:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet elege lett a bunkó dumákból.Akkor is ha eddig ő is így kommunikált veled. Valószínű egyszer durvábban szóltál oda a kelleténél vagy egy olyan dologra reagáltál így ami mélyen érintette.Én bocsánatot kérnék tőle, lehet valamivel megbántottad, ha meg nem te vagy a ludas, akkor meg ne foglalkozz vele.
2012. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, holnap beszélek vele, és köszönöm!
2012. febr. 22. 17:43
 3/5 anonim válasza:
hát nincs mit...igy nehéz átlátni a helyzetet...de reméljük eltaláltam:)
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na mi lett?
2012. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Minden rendben van: :) Köszönöm
2012. márc. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!