Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális ha ez motivál engem?

Az normális ha ez motivál engem?

Figyelt kérdés

A megfelelési vágy. Hogy ne legyek egy szürke egér, hanem valamivel tűnjek ki a többiek között.

Edzésen történik mindez. Szeretem csinálni, amit csinálok, de mostanában ha egy kicsit keményebben kell edzenem, akkor mindig egy bizonyos személy jut az eszembe és így könnyebben megy.

Ez szerintetek normális?


2012. febr. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele baj.. addig míg nem lesz beteges.
2012. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A normális attól függ,hogy ez a motiváció negatív vagy pozitív irányból motivál.Úgy értem,hogy ezt a személyt tiszteled vagy gyűlölöd.

Ha az utóbbi akkor valamilyen szinten nem normális,de persze ez nem jelenti azt,hogy beteg vagy.

Engem is motiválnak a modellalkatú lányok,bombázók a fogyókúrámba,pedig nagyon utálom őket,hogy így néznek ki,én meg sosem leszek olyan,ha beledöglök akkor sem.X-D

2012. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen pozitív irányból. :) Felnézek erre az emberre.


Köszönöm a válaszaitokat!

2012. febr. 23. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!