Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem tart sokáig míg...

Csak nekem tart sokáig míg feldolgozom az eseményeket? Vagy ez normális? Ki fogom nőni?

Figyelt kérdés

Ha sokminden történik velem, sok az élmény, akkor nem vagyok képes gondolkozni, semmit sem tudok csinálni...Egy érzés van folyamatosan jelen, ami egy idő után eltűnik. Az adott eseménnyel kapcsolatban jönnek elő képek, stb., de csak így egy furcsa érzés van...

Pl. táborok után.


Vagy pl. tegnapi és a mai napom nagyon mozgalmas volt. Sok volt az izgalom, az élmények. A táncruhám szétjött, és még aznap elvittem egy teljesen ismeretlen szabóhoz, hogy javítsa meg néhány óra múlva jövök érte. Aztán pillanatok alatt kellett elkészülnöm a versenyre és a sulidiszkóba. TÁncverseny, táncoltam, ill. az egész eseményben "műsorvezető" voltam. Majd sulidiszkó volt, ami az elején nem működött. Marhajó volt, stb. Ma úgy volt hogy lesz egy házibuli, de aztán ezer címre kellett smseznem hogy lesz, nem lesz, lesz, nem lesz. Embereket lelkesítettem be hogy jöjjenek aztán le kellett mondatnom mindenkivel. Aztán mostanában kicsit jóba lettem egy lánnyal az osztályba, illetve észrevettem hogy nagyon bejövök egy fiúnak az osztályból (aki nekem nem). Kitöltöttem a felvételi jelentkezési lapokat, így eldőlt hová megyek továbbtanulni. Jelentkeztem egy tánciskolába.

+ még a vágyak, álmok, képzelgések, gondolatok.

Utálom ezt! Kamaszkori nyűg vagy nem vagyok normális? Más is van így?

Tudjátok olyan, hogy nem tudsz semmit csinálni csak ülsz és nézel... Én így elütöm az időt hogy fényképezek (magamat jobb híján), gépezek, táncolok...

14l


2012. febr. 11. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását.Vagy azzal,hogy nem történik semmi,vagy azzal,hogy minden egyszerre történik.

Nálam is sokszor történt hasonló,rövid ideig tudtam csak talpon maradnom.Belefáradtam,hogy száz felé kell szakadnom,minden egyszerre történik.Aztán megpróbáltam lazítani kicsit,egyszerre egy dologgal foglalkoztam.Sokkal jobb lett minden.

2012. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, ez tényleg sűrű!! :)


Nyugi, idővel ez jobban fog menni, nem abnormális.

2012. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozgalmas, de nem kell még fölöslegesen túlpörgetned magad, hogy micsoda elfoglalt ember vagy. Örülj annak, hogy nem csak hazamész, tanulsz és alszol, hanem zajlik az élet. Ennyi.
2012. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!