Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik eseményre menjek inkább?

Melyik eseményre menjek inkább?

Figyelt kérdés

Nos. A helyzet az hogy a tesóm szalagtűzője és az iskolai farsang ugyan arra az időpontra esett. A farsang 5-kor kezdődik. Szóval ha oda szeretnék érni a szalagtűzőre akkor minimum 4-kor el kéne indulnom, mivel más városban lesz.


Nem tudom melyikre menjek inkább, mert ugye szalagtűző egyszer van az életben( a sajátomon és a másik tesómén kívül). DE a farsangra is szeretnék elmenni mert ott lesznek az ismerősök és szívesen fellépnék. Meg persze mindenki a buliról fog beszélni hogy milyen jó volt stb. én meg nézek mint Rozi a moziban. De a szt.-n szeretném látni a tesómat a gyönyörű hófehér ruhájában is. Persze láthatom képeken meg videón is.


A ruháról is szeretnék tanácsot kérni. A szt.-re kicsit térd fölé érő fekete ceruza szoknyába mennék és szürke-fekete-világos rózsaszín felsőbe, ami kissé tunika jellegű. Mivel nem találtunk boltokban sem rendes, szép egybe ruhát, ezért gondoltam ezt. Persze feldobnám ezüst, szürkés gyöngy ékszerekkel. A farsangra nincs ötletem.(a bulira) Szerintetek ez megfelelne szt.-re ? Farsangra is adjatok ötletet légyszíves ! (ne jelmezt, az már van)


És a mi a legfontosabb : Melyikre mennétek/menjek inkább ? Harag nem lenne belőle a tesómmal.


2012. jan. 31. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szalagavatóra menj szerintem. Ha a tesóm nem jött volna el a szalagavatóra, azt mondtam volna neki, hogy nem baj, nem is éreztettem volna vele, hogy haragszom miatta, de rosszul esett volna, hogy egy buli fontosabb neki, mint a szalagavatóm. A ruha teljesen jó.

19/L

2012. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!