Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi ez az idézetmánia a kamaszo...

Mi ez az idézetmánia a kamaszok körében?

Figyelt kérdés

Tudtok arra idézetet, hogy hanyagol a barátnőm?

Tudtok idézetet a megcsalásról, szerelemről, stb


Tele van ezzel a gyakori.

Ma már nincs a kamaszoknak saját gondolatuk?

Nem tudnak beszélgetni egymással, csak idézeteket meg verseket küldenek egymásnak, és más tollával ékeskednek?


2012. jan. 29. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudnak beszélni, fogalmazni a saját érzéseikről.

És ez csak részben az ő hibájuk, részben a szülőké és az iskoláé. Nem kell már olvasni,verset tanulni, fogalmazást írni és felelni, a dolgozat is csak eldöntendő kérdésekből áll.:(

2012. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

" Nem kell már olvasni,verset tanulni, fogalmazást írni és felelni, a dolgozat is csak eldöntendő kérdésekből áll.:("


Nem a f**** nem!

2012. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
kedves első, mondd csak szrinted akkor mit csinálunk az iskolában?
2012. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Mi az iskolában sem csinálunk ilyesmiket,hogy vers tanulás,fogalmazás is max olyan 2 van egy évben,vers tanulás 0, kötelező sok van,de elég a rövidítetett olvasni,a dolgozatok meg mind eldöntendő kérdésektől áll,kivéve töri tz ott kell eszét is írni..


Amúgy azért van ez az idézetmánia,mert így sokkal könnyebb nekik kifejezni az érzésüket,mint saját szöveggel. Én legalábbis ilyesmire tudok gondolni. Meg rohadt megható,hogy fészbukon minden 2. kiírás mástól másolt idézet:D

2012. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első: ááá dehogy. Csak sokszor éjfélig csinálom a házimat/tanulok.

Kérdező: én szeretem az idézeteket, de nem azért, mert nincs saját gondolatom. Csak vannak emberek, akik azt, amit éppen érzek, szebben meg tudják fogalmazni, mint én.

2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem csináltam.
2012. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Már külön idézetes oldalak vannak facebookon. A tartalmuk nagy részt ugyanaz a nyálas, semmitmondó szöveg. Vannak kivételek, léteznek olyanok, amik tényleg jók, de az elég ritkaság.

Egyszer kiírtam egy "idézetet", amit én találtam ki, nem sokkal később egy oldalon találkoztam vele, persze úgy, mintha maga az oldal tulajdonosa találta volna ki.

2012. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!