Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Unatkozok:/

Mit csináljak? Unatkozok:/

Figyelt kérdés

Már mindent megtanultam hnapra,sőt,még hnap utánara is.

Megnéztem délelőtt 2 filmet,szóval annyira már nincs kedvem ehez. Barátnőket most telefonáltam végig,vagy tanulnak,vagy családoznak:/ Arra gondoltam sütök valami sütit,de anya nem engedi,mert h csak csatateret csinálnék a konyhából,és hogy semmi jó nem sülne ki belőle,szó szerint. Itt,gyk-n,már minden kérdést végig néztem,már nem tudok mit csinálni. Nem akarom h unatkozással teljen a délutánom,valami jót szerenék csinálni.

Jó öteltek ? Légyszi irjatok sokat. (:

Köszi mindenkinek előre is;)


2012. jan. 29. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Segíts anyukádnak a háztartásban: portörlés, porszívózás, mosogatás, felmosás, főzés, tükrök megtisztítása stb.
2012. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvass egy jó könyvet. Vagy én pl fenn vagyok egy levelezőtársas oldalon, ha akarod elküldöm a linkjét! Ott mindig vannak fenn és még a nyelvtudásod is fejlesztheted. ;)
2012. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a takarítás nem az én dolgom,persze a szobámatén tartom rendben,de anya nem engedi h bármit is csináljak.:/

amúgy ha gondolod akkor küldd el légyszi a linket. :)

2012. jan. 29. 13:50
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hol laksz, de szép az idő, menj el sétálni, bicajozni. Szellőztetsd ki a fejed, lehet, hogy nem minden barinéd családozik. Hallgass jó zenét, fejtsél keresztrejtvényt. Egyébként mi a fenének kell mindig csinálni valamit? A passzív pihenés is pihenés.
2012. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát itt esik a hó.:/
2012. jan. 29. 13:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most megyek ugrálókötelezni+ megpróbálom a kutyámat is megtanítani:DD ezzel elfog telni jó sok idő és vicces lesz. Aztán fotózok az után meg bejezem a szobám falán az Eiffel-torony befejezését,mert a teteje még nincs kész. Ezzel kb sajnos már el is fog menni a napom:/


Nincs valami kisállatod?

Esetleg tölsd le a Divatsuli c. játékot azzal is ellehet lenni.

Körömfestést?

Én mindig innen nézek magamnak és szenvedek vele mire megcsinálom:

[link]

Mondjuk én imádok minnél nehezebb körmöket megcsinálni magamnak:D


Régen mikor nagyon unatkoztam akkor összeszedtem egy halom avonos újságot és kivágtam minden illatmintát és beragasztottam őket egy sima füzetbe,ezzel is elvoltam,bár nem tudom mire volt jó,de még mindig megvannak és tökjók:D


Rajzolj,ha szeretsz.

chatroulette

olvass,mondjuk én nem szeretek,de te lehet,hogy igen

nézz youtubon ilyen hülyeségeket:D

2012. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
www.interpals.net Ezen az oldalon kerestem én is levelezőtársakat és találtam is. Azt szeretem benne nagyon, hogy az én korosztályomból vannak itt sokan. ;) Remélem te is találsz itt barátokat! :)
2012. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olvas Lenin után.
2012. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lenin után inkább ne,akkor már sztálin,vagy hitler:)
2012. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért?


Lenin nagyon jó képű volt és nagyon rendes ember.

2012. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!