Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, titeket elengednek...

Kamaszok, titeket elengednek a szüleitek otthonról?

Figyelt kérdés

Én kb. rab vagyok a saját otthonomban, 6 után nem mehetek sehova, anya még azt is meggondolja, hogy volt otársaim koncertjére mehetek-e.

18/N


2012. jan. 22. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én sem kérnék rá engedélyt ennyi idősen én 16 éves vagyok és eléggé szar tanuló vagyok péntekenként vagyok elengedve 10-ig 7köznap pedig suli után egyből haza kell mennem
2012. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
első vagyok...4. azért nem minden 18 éves tudja eldönteni hogy hol vannak a határok.....nem ismered őt!! :))))
2012. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Télen nem igazán engednek el sehova,bár nem is akarok menni:)

Nyáron elengednek 9ig..

Bulikba meg ilyenekbe még nem voltam(max szilveszter,oda elengedtek),de nyáron elszeretnék már valahova menni, merta bnőim már 13-14 évesen járnak én meg mindjárt 15 leszek,és cikinek érzem.

2012. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Pénteken 10-ig táncolok.

Általában olyan 6-fél7 körül érek általánosan haza..


majd ne csodálkozz ha a végbélzáróizmaid a sok seggbepapitól elernyednek kis ribanckám.

2012. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad,hogy nagykorúnak számítasz? :)

Már érdemes beesni 11-re...Mielőtt kizárnak.

2012. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
engem elengednek ha nem keveredek rossz társaságba 15/F
2012. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát én 13 vagyok de mivel sosem okoztam csalódást a szüleimnek ezért elengednek bárhová ahová szeretbék menni persze egy 13 éveshez illő helyekre.
2012. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, 10-11 esztendős gyerekfejjel kiszórakozhattam magam akkori haverjaimmal a lakótelepi játszókon, 12 éves koromtól csak egy telefonomba került a hosszabbra nyúlt délutáni időzés, mindezt elkészült és/vagy kevés lecke feltételével, sötétedésre kellett az otthonomba toppannom. Jelenleg 14 vagyok, nemrég költöztünk ki a fővárosba, s amint elsajátítom a tömegközlekedés fortélyait, akár egyedül is vissza-visszautazgathatok majd régi lakhelyem térségébe. Ja, és a slusszpoén: nem vagyok züllött, ribanc aztán végképp nem, diszkóba még a lábam sem tettem be (se egyéb lerészegedésre, droghasználatra alkalmas helyre), számomra ez nem nyújt semmiféle kikapcsolódást. Nem is értem, miért intik óvva egyesek még a széltől is a lassacskán nagykorúvá vált gyereküket, felesleges az egész.
2012. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!