Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 éves lányok! Nektek...

12-14 éves lányok! Nektek szokták nézni a szüleitek a facebookotokat?

Figyelt kérdés
multkor anyám csinált fészt, és néha megnézi az enyém, de nem igazán érdekli. Az osztálytársam mindig testre szabja a képeit meg kiírásait, mert neki állandóan nézik. Nektek szokták?
2012. jan. 8. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az anyukám van fenn. Megnézi az adatlapom, de nem azért, mert kutatni akar utánam, hanem csak úgy, hogy mi van velem.

13l

2012. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Anya nincs fenn,apa igen. De szerintem sose nézi,alig fészbukozik. Meg nemis teszek ki olyanokat,amiket titkolnék előle.

A nővérem szokta nézegetni,néha-néha rákérdez valamire :D

2012. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Apa nincs fent,anya fent van.Néha megnézni..gondolom én:)
2012. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ti mit gondoltok erről? idézek egy kommentezőt:

'anya engem nem is enged a fészbúkra, mert szerinte semmi értelme egy lánynak azokn lenne stb12L'

2012. jan. 8. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
igen,különben nem engednék,hogy legyen:(
2012. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ja napi rendszerezéssel, ez anyám legnagyobb szórakozása. már csak ezért sem facebookon élem az életem... :D
2012. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
anyunak nincs,apunak van,de nem hiszem hogy nézné..ha meg nézi hát hadd nézze.Semmi olyat nem írok ki vagy valami ami titkos lenne..
2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyának van apu KO a gép tekintetében ha kiírnák /kiraknál olyat amit nem akarom hogy lásson belépek az övére és kitörlöm így nem láthatja.. :P de mondjuk nem is nagyon szoktam olyat kirakni amit nem kéne. ;)
2012. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nincs egyikőjük sem fent facen, nem szoktak ellenőrizgetni. :)


14/L

2012. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem 15 éves a lányom , de nekem is van facebookom és az apukájának is ( már nem velünk él )

Van sok dolog amit miatta nem mer csinálni, mert fél hogy letolja őt a dolgokért.Tehát van egy facebookja ami normális , profilkép nélküli , szinte semmi nincs rajta.(Ugyanis az apja szerint nem szabad feltenni képet ) Itt ismerőse az apja.

A másikon van kép, persze azért itt is csak szolidan van :-) Amúgy sem olyan p*csa. :-)

35.N

2012. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!