Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a kedvenc disney rajzfilmet...

Mi a kedvenc disney rajzfilmetek? :-)

Figyelt kérdés

Nekem a no.1 abszolút a Mulan és a Kis Hableány :) (jelenleg úgy érzem, a Mulant jobban szeretem (mert ma ismét láttam), de általában nem tudok dönteni a 2 között)

Ezeken kívül még nagyon szeretem az Aladdint és a Pocahontast, utána jön az összes többi sorban.

15 éves leszek, de még szivesen nézem őket, és szerintem mindig is szivesen fogom majd.


2011. dec. 10. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlánkirály. Rengetegszer láttam, és még mindig meg tudom nézni. A világ legjobb meséje!

16/L

2012. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlánkirály az első, de imádom a Herkulest is. Annyit szoktam rajta röhögni:D
2012. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Úgy látom az Oroszlánkirály sokaknál benne van a top 3-ban.


Nekem speciel az első, nagyon szeretem. Az egész látványvilág, a mellékszereplők ötletesek, nem uralkodik az egészen, hogy szép vagy nyersz, mindegy mit csinálsz, ha meg randa akkor elmehetsz gonosznak és általában meghalsz... Az első rész a legjobb, a kettő már gyengébb, még szerintem is túl van rakva romantikával és túl sablonos a történet, a három vicces, én szeretem.


Akármikor megnézem, még mindig nyújtja azt az élményt mint 10 évvel ezelőtt és vicces mikor megkérek valakit, hogy nézze meg velem és a kezdeti unszolás után ő könnyezi meg :D



Nekem ez a lista:


1. Oroszlánkirály 1

2. Oroszlánkirály 3

3. Oroszlánkirály 2 (mert ha nem is olyan jó, azért megtalálni a stílusjegyeket)

-ezek után jön a többi állatos rajzfilmjük (bambi, 101 kiskutya, macskarisztokraták)

2012. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

1. A szépség és a szörnyeteg

2. A kis hableány

3. Aladdin

2016. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!