Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a kedvenc disney rajzfilmet...

Mi a kedvenc disney rajzfilmetek? :-)

Figyelt kérdés

Nekem a no.1 abszolút a Mulan és a Kis Hableány :) (jelenleg úgy érzem, a Mulant jobban szeretem (mert ma ismét láttam), de általában nem tudok dönteni a 2 között)

Ezeken kívül még nagyon szeretem az Aladdint és a Pocahontast, utána jön az összes többi sorban.

15 éves leszek, de még szivesen nézem őket, és szerintem mindig is szivesen fogom majd.


2011. dec. 10. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Nr. 1: Oroszlánkirály.


Aztán Macskarisztokraták és 101 kiskutya. :)

2011. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
A mickey egér mesék jópofák. 15 éves vagyok, fiú, és van két mickey egér figurám, szoktam velük hülyéskedni, meg anyukámmal viccelődünk velük. De nem vagyok ettől még szefós, vagy hülye:D még a régi mickey egér meséket is szeretem, néha megnézem őket a youtubeon. Viccesek. Mellékesen meg Schwarzenegger az ász, de csak mickey után.
2011. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

A szépség és a szörnyeteg *-* És a Micimackó :D


12(egy hónap múlva13)/L

2011. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Oroszlánkirály egyértelmű első. :)

de szeretem még a bambi a 101 kiskutya meg a macskaarisztokraták is jó.

2011. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem a Tarzaaaan*-*:D

Imádom azt<3

2011. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%

Én mindegyik Disney mesét imádom.

Egész kicsi korom óta a Szépség és a szörnyeteg és az Oroszlánkirály volt a legnagyobb kedvencem. Minden héten legalább kétszer megnéztem őket. De még az Aladdin és a Mulán is nagyon jó. =) (nomeg Micimaci pajtás)

2012. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Nem is lehet kérdés, hogy az örök kedvenc az OROSZLÁNKIRÁLY :D

A legjobban az tetszik benne, hogy nem az a tipikus Disney mese,

(az amiben fognak egy Grimm mesét, az anorexiás hercegnő bajba keveredik, álmodozik, énekel, majd megmenti a herceg.)

hanem végre egy gyönyörű, kerek, saját történet. Meg persze ez egy "fiús" történet, a főszereplők mind azok, olyan dolgokat mutat fel amit a másik nem képviselői meg sem érthetnek. Viszont a folytatásokat, spin-off marhaságokat el kell felejteni... Oroszlánkirály csak egy van, egy rész, úgy az igazi, úgy a kerek.

Egyébként jó még a Szépség és a szörnyeteg is (főleg az eleje), a Pocahontast is gyönyörűnek találom, de hiányzik belőle valami... A Mulant is szeretem, de nem az igazi.. A klasszikusok közül a Csipkerózsika a kedvenc, ezt megindokolni nem tudom. Szeretem még a Hófehérkét, csodálatos teljesítmény 1937-ben :D

Egyébként 16 éves fiú vagyok, de akkor is, az Oroszlánkirálynál nincs jobb! :'D

2012. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Oroszlánkirály is nálam az egyik favorit kiskorom óta.

A kis hableány is, a második része is, bár sokak szerint erőltetett én azt láttam legelőször amikor kicsi voltam, és csak utána az elsőt, szóval nekem mindkettő kedvenc :)

És a Hófehérke is, bár kicsit régies, de nagyon jó :)


de ezeken kívűl amiket láttam és tetszett az a Szépség és a szörnyeteg, A kincses bolygó, és a Notre Dam-i toronyőr.


most megint rákattantam ezekre a mesékre, kb egy hete folyamatosan minden nap megnézek egyet, mert rájöttem hogy ilyen alapmeséket mint Hamupipőke vagy Csipkerózsika még nem is láttam :) az új mesék annyira nem tetszenek, mint pl. a Verdák, vagy a Volt, vagy a többi.. inkább a régiek.


16/L

2012. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Az abszolút kedvenc a Pocahontas, de igazából mindet imádom :) Talán a top 3-ba még beleraknám az Oroszlánkirályt és A szépség és a szörnyeteget :)
2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Magát a történetet tekintve a Mulan, az a mai napig nem folyaszt le a székről a (nemlétező) nyálcsöppentő erejével, ettől eltekintve imádtam kisgyerekként mindet. Ami a dalokat illati, azon téren részemről verhetetlen a Pocahontas, jóformán belebizsergek a hallgatásukba, úgy el lett találva a hanghordozás és a mondanivaló.

14/L

2012. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!