Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit írjak a képéhez?

Mit írjak a képéhez?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályba,egy csomó lány nyomul RÁ.új képe van a facebookon és gondoltam írni kéne valami frappánsat és jót,hogy hergeljem a többi,általam nem kedvelt lányt.de mit írjak?tippek? KOMOLY VÁLASZOKAT LÉCCI!
2011. dec. 2. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Biztos jól néz ki, vékony igaz? :(

Nem is sejti a fiú, hogy milyen jó dolga van. Annak nincs ilyen szerencséje aki csúnyább vagy kövérebb. Vagy mind a kettő :(((

2011. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hmmm....hát ha megmutatod a képet akkor könynebb lenne.
2011. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szeretném felfedni a srácot.am kb annyi a kép,hogy fekete fehér,az arca meg nyak + egy minimális felsőtest rész,de pulcsiban van és napszemüveg.ennyi.
2011. dec. 2. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
"Ilyen időben napszemüveg? menő..."
2011. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy most itt valaki ír valami frappáns szöveget,te bemásolod és akkor oké minden jó,de ha esetleg a sok lány közül egy is jár a gyk-ra (valószínű) akkor nem lesz égő,hogy erről egy kérdést kellett fel tenned,mert magadtól nem tudsz mit írni??
2011. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak tippeket vártam és ha vmi megtetszett volna,akkor azt is átalakítottam volna...
2011. dec. 2. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Írd neki hogy: "Jó volt veled tegnap édes!"
2011. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!