Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti is használtok...

Szülők! Ti is használtok e-naplót? Nem gondoljátok, hogy teljesen átgondolatlan rendszer?

Figyelt kérdés
Megakadályozza, hogy a gyerek eltitkolja a jegyeit. És ez miért jó? Jó persze, nem romlanak le annyira a gyerek jegyei, de gondoljatok bele! A ti időtökben nem voltak ilyenek. Nem gondoljátok, hogy jegyek értékének eltitkolása, vagy elmondása, olyan morális döntés, ami fejlesztheti a személyiséget? Hogy lesznek így életképesek, hogyha még rendesen hazudni sem tudnak? Nem gondoljátok, hogy ez a képesség igenis hasznos a mai világban?
2011. nov. 21. 21:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szüleim sose lépnek be az e-naplóba, úgyse titkolok el semmit se.

Viszont sok kavarodás szokott lenni vele.. Pl hiányzok, leigazolja az ofő, és egy másik tanár később írja be, hogy nem voltam az óráján. Így megint igazoltatni ofővel...


Amúgy ennek ellenére én nagyon szeretem.

2011. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim e-napló nélkül sem titkolják el a jegyeiket, h*lyének is nézik őket az osztálytársaik, de nem látják értelmét.

Túl gyakran nem látogatom, mert az ellenőrzőbe naprakészebb.


Hazudni nem a szülőknek kell -még a mai világban sem, és nem is rajtuk kell gyakorolni, gondolkozz...

2011. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12/12

-be

2011. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A sulimban e-napló van, de egy nagy sz@r az egész. A tanárok panaszkodnak, hogy minimum 2x annyi papírmunkával jár, mint a hagyományos napló, óraszámokat nem tudunk felírni soha, felesleges az egész. Sokkal egyszerűbb volt a rendes napló, én akkor is elmondtam a szüleimnek a jegyeimet.
2011. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmondom a jegyeimet, de nagyon idegesítő, hogy valamikor napközben (amikor mi nem tudjuk megnézni) még a dolgozat kiosztása előtt beírják, aztán hazaérek, rögtön megkapom, hogy "mi az a 3-as föciből???" én meg nézek, mert nem is tudtam róla. Mit ne mondjak, elég kellemetlen így megtudni. Aztán persze mondhatom, hogy nem is tudtam, hogy van, én leszek a kétszínű hazudozó.
2011. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!