Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez már, , túlérzékenység"?

Ez már, , túlérzékenység"?

Figyelt kérdés

Ez egy elég ,,furcsa" lesz.

A II. Világháborút tanuljuk történelemből. A többiek szokás szerint unottan ülnek a padban, miközben én majdnem elsírom magam. :// Tudom, hogy ezek a borzalmas dolgok valóban megtörténtek, de ez csak még jobban megijeszt :(

Mit tegyek, hogy ne ,,akasszon ki" ennyire? :(


2011. okt. 22. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne a múlton gondolkodj, hanem törődj a jelennel és a jövővel.
2011. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
áén meg az '56-os műsörön sírtam el majdnem magam, de nem konkrétan az esemény, más miatt is, de a hazához és Magyarországhoz kapcsolódik..
2011. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Attól nem lesz jobb senkinek, ha te a történelmen sírdogálsz, kezeld tényként a dolgokat. Ez van, ezek voltak. Kész.
2011. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálom :)

2011. okt. 22. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulni soha nem szerettem, de érdekelt. A tv-ben bármilyen háborús dolog megy az kihagyhatatlan. Imádom a korabeli felvételeket, amiket azok a hős emberek örökítettek meg az utókornak :)
2011. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi az elsőt vettük törifakton. próbáltam unott fejet vágni, közben elmondhatatlanul háborgott a lelkem. nem az volt, hogy majdnem elsírtam magam, csak akkor gondoltam bele úgy először... és durva élmény volt...

nem hiszem, hogy túlérzékenység, talán egy picit, de ez nem is baj, legalább empatikus vagy:))

15L

2011. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilye vagyok ( sajnos más szituációkban is!!) Viszont én értékelem az olyan embereket,akiket érdekel a hazájuk
2011. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!